برخی از بازیگران فیلم Mortal Kombat معرفی شدند

مبارزه برای نجات دنیا همچنان ادامه دارد

برخی از بازیگران فیلم Mortal Kombat معرفی شدند Masoudezt ۲ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ سینمای جهان
بازیگران فیلم Mortal Kombat

مطمئنا سری بازی‌های Mortal Kombat از بازی‌های ویدیویی محبوب در جهان است. نخستین فیلم Mortal Kombat در سال 1995 اکران شد و توانست نظر طرفدارانش را به خود جلب کند. هم‌اکنون فیلم جدیدی از این سری در حال ساخت بوده و در سال 2021 اکران خواهد شد.

در صورتی که از علاقه‌مندان قدیمی به بازی‌های Mortal Kombat هستید، حتما فیلم آن را هم دیده‌اید. در این فیلم داستان کوتاه و بسیار خلاصه‌ای از شخصیت‌های مختلف سری گفته می‌شود اما بسیاری از آن‌ها دارای گذشته‌ای مبهم هستند. با این حال این فیلم توانست به خوبی خود را در دل هواداران سری جای دهد. همچنین در سال 1997 نیز قسمت دوم فیلم با نام Mortal Kombat: Annihilation اکران شد.

کمپانی نیولاین (New Line) در حال حاضر مشغول انتخاب بازیگران فیلم Mortal Kombat بوده و این فرآبند همچنان ادامه دارد. همچنین پروژه فیلمبرداری این اثر از سال آینده شروع خواهد شد. باتوجه به اخبار منتشر شده توسط وبسایت Hollywood Reporter، شخصیت Sonya Blade، مامور نیروهای ویژه و Kano، دلال اسلحه Black Dragon که به خشونت و بی‌رحمی شناخته شده است، در فیلم جدید حضور خواهند داشت.

بازیگر نقش سونیا Jessica McNamee بوده که در فیلم The Meg به خوبی درخشیده است. Josh Lawson، بازیگر تلوزیونی که در سریال‌ House of Lies و Home and Away به خوبی ایفای نقش کرده است، در نقش Kano ظاهر خواهد شد. علاوه بر این موارد، Lewis Tan، ستاره فیلم Deadpool 2 در Mortal Kombat 2021 حضور خواهد داشت، اما نقش آن هنوز مشخص نیست؛ او یک بازیگر، بدلکار و هنرمند درجه یک بوده و به احتمال زیاد، در نقش Scorpion ظاهر شود.

تاکنون بازیگران شخصیت‌های Raiden، Sub-Zero، Liu Kang، Kano، Sonya، Jax و Mileena در این فیلم مشخص شده‌اند. در پایان، می‌توان گفت تعیین نقش Johnny Cage سخت‌ترین مرحله از فاز انتخاب بازیگران بوده و هواداران برای دانستن بازیگر آن بسیار کنجکاوند. آیا بازیگر این نقش می‌تواند به‌خوبی آن غرور و تکبر دوست‌داشتنی Linden Ashby (بازیگر نقش جانی کیج در Mortal Kombat 1995) را به نمایش بگذارد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا