جی کی سیمونز صداپیشه امنی من در بازی Mortal Kombat 1 خواهد بود

بازگشت جی کی به نقشی محبوب

جی کی سیمونز صداپیشه امنی من در بازی Mortal Kombat 1 خواهد بود پارسا خلیلی ۰ ۰۱ مرداد ۱۴۰۲ اخبار (گیم)
امنی من در بازی Mortal Kombat 1

به‌دنبال رونمایی از شخصیت‌های جدید در همایش کمیک کان سن دیگو، مشخص شد که صداپیشگی شخصیت امنی من در بازی Mortal Kombat 1 به‌عهده جی کی سیمونز (J.K. Simmons) خواهد بود.

روز گذشته، استودیو ندررلم در اقدامی غیرمنتظره با انتشار تریلری کوتاه از اضافه شدن شخصیت‌های کوان چی (Quan-Chi)، ارماک (Ermac)، تاکدا (Takeda)، پیس‌میکر (Peacemaker)، هوملندر (Homelander) و امنی من (Omni-Man) به بازی خبر داد. هر چقدر هم که دیدن این شخصیت‌ها در دنیای بازی‌های ویدیویی هیجان‌انگیز بود، اما همچنان یک سوال بزرگ در ذهن همه وجود داشت؛ آیا سه شخصیت هوملندر، پیس‌میکر و امنی من صداپیشه‌های اصلی خود را خواهند داشت یا قراره باز با وضعیتی مشابه ترمیناتور مواجه شویم؟

خشوبختانه اد بون (Ed Boon) بعد از به اتمام رسیدن پنل استودیو ندررلم رسما تایید کرد که صداپیشگی شخصیت امنی من در بازی Mortal Kombat 1 به‌عهده جی کی سیمونز صداپیشگی خواهد بود. با در نظر گرفتن این خبر خیلی دور از ذهن نیست که تیم توسعه جان سینا (John Cena) و آنتونی استار (Anthony Starr) را برای صداپیشگی پیس‌میکر و هوملندر استخدام کند. استار اخیرا صداپیشگی این شخصیت را برای کراس اور The Boys و Call of Duty انجام داده، بنابراین کاملا منطقی است که او دوباره برای صداپیشگی هوملندر آماده باشد. اگرچه نمی‌توان همین حرف را برای جان سینا زد، چراکه برنامه‌های او تا پایان سال به‌شدت شلوغ است.

همانطور که پیش‌تر توسط توسعه‌دهندگان تایید شده بود، داستان دوازدهمین بازی از فرانچایز محبوب مورتال کامبت در دنیای جدیدی جریان دارد که توسط خدای آتش، لیو کنگ (Liu Kang) خلق شده بود. ریبوت شدن دنیای مورتال کامبت با تغییرات شوکه‌کننده زیادی ‌همراه بوده که مهمترین آن از بین رفتن رقابت دیرینه اسکورپیون و ساب زیرو است. همچنین با توجه به تریلرهای اخیر، می‌دانیم که بازی Mortal Kombat 1 شامل مودها، فینیشرها، حالت داستانی و یک سیستم جدید مبارزه است و خوشبختانه از قابلیت کراس‌پلی و اشتراک میزان پیشرفت در پلتفرم‌های مختلف نیز پشتیبانی می‌کند.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور سال ۱۴۰۲) برای کنسول‌‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه‌ شخصی عرضه خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا