صداگذاری شخصیت ترمیناتور در Mortal Kombat 11 توسط آرنولد انجام نخواهد شد

نابودگری نه چندان اصیل

صداگذاری شخصیت ترمیناتور در Mortal Kombat 11 توسط آرنولد انجام نخواهد شد Masoudezt ۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
صداگذاری شخصیت ترمیناتور

به ادعای یکی از خبرنگاران هالیوود ریپورتر، منبعی آگاه اعلام کرده است که آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) در صداگذاری شخصیت ترمیناتور در بازی Mortal Kombat 11 همکاری نخواهد داشت.به نظر می‌رسد کمپانی برادران وارنر (Warner Bros)، ناشر بازی Mortal Kombat 11 به صورت غیرمستقیم، عدم حضور آرنولد در این عنوان را تایید کرده است.

مسئله حضور آرنولد در نسخه جدید سری Mortal Kombat زمانی مطرح شد که ادبون (Ed Boon)، کارگردان بازی، توییتی را با محتوای زیر منتشر نمود:

هنوز باورم نمی‌شود که آرنولد را بدست آوردیم.

طرفداران این بازی، توییت ادبون را به‌عنوان تایید حضور آرنولد و صداگذاری شخصیت ترمیناتور در بسته الحاقی جدید در نظر گرفتند؛ اما براساس گزارشات خبرنگار هالیوود ریپورتر، صداگذاری این کاراکتر توسط شخصی با صدایی بسیار نزدیک به آرنولد انجام شده است.

با توجه به سایر اخبار منتشر شده در مورد بازی Mortal Kombat 11 ، هم‌اکنون لیست کاملی از شخصیت‌های بسته الحاقی Kombat Pack و تاریخ دسترسی به هریک از آن‌ها در اختیار کاربران قرار گرفته است. لیست مورد نظر که در واقع شایعات منتشر شده در این زمینه را تایید می‌کند، شامل 4 شخصیت جدید است. در این مجموعه، Terminator T-800 در تاریخ 16 مهر (8 اکتبر) ، Sindel در 5 آذر (26 نوامبر)، Joker در 8 بهمن (28 ژانویه) و Spawn در 27 اسفند (17 مارس) به لیست بازیکنان اضافه خواهند شد.

نکته دیگر در مورد Kombat Pack، ابهامی است که در مورد کاراکتر Ash Williams وجود دارد. در مورد این شخصیت، نه تنها در چندین قسمت از فایل‌های بازی نام Evil Dead دیده می‌شود، بلکه اخیرا یکی از بازیکنان اسکرین‌شاتی را از قسمت Test Your Might بازی منتشر کرده که در آن به Ash Williams، به عنوان یکی از شخصیت‌هایی که در Kombat Pack اضافه خواهند شد اشاره داشته است.

 

 

تصویری که در بالا مشاهده می‌کنید، توسط کاربری با نام BLeonard منتشر شده که ادعا دارد آن را با گوشی هوشمند خود از صفحه تلوزیون، پیش از اعمال به‌‎روزرسانی بازی گرفته است. متاسفانه در حال حاضر هیچ راهی برای تایید قطعی این مسئله وجود ندارد. در صورتی که این خبر صحت داشته باشد، این احتمال وجود دارد که سازندگان قصد اضافه‌کردن Ash Williams را در آینده داشته باشند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا