فردا از محتوای جدید بازی Mortal Kombat 11 رونمایی خواهد شد

احتمالا این محتوا، مربوط به بسته‌ی الحاقی داستانی بازی باشد

محتوای جدید بازی Mortal Kombat 11

با اعلام استودیو ندررلم، احتمالا فردا باید منتظر رونمایی از محتوای جدیدی برای بازی Mortal Kombat 11 باشیم.

به‌تازگی، ندررلم (Nether Relam) یک تیزر از بازی Mortal Kombat 11 منتشر کرده است که در آن خبر از رونمایی از اطلاعات جدیدی برای این بازی می‌دهد؛ به نظر می‌رسد که منظور از اطلاعات جدید، رونمایی از یک بسته‌ی الحاقی برای بازی باشد. این رونمایی فردا و در تاریخ ۶ می (۱۷ اردیبهشت) صورت می‌گیرد.

در این تریلر کوتاه که در زمان بعد از وقایع بخش داستانی Mortal Kombat 11 جریان دارد، شاهد حضور دو کاراکتر ریدن (Raiden) و لیو کانگ (Liu Kang) هستیم که قصد دارند تا با ماشین زمان کرونیکا (Kronika)، یک آینده‌ی جدید و بهتر را پی ریزی کنند. با این حال، آنها به اشتباه پورتالی را برای سه مبارز که یکی از آنها شنگ سونگ (Shang Tsung) باشد، باز می‌کنند. در این تریلر می‌بینیم که شنگ سونگ به لیو کانگ در مورد دستکاری زمان اخطار می‌دهد.

هنوز به طور کلی مشخص نیست که استودیو ندررلم، قصد دارد چه محتوایی عرضه کند اما انتظار می‌رود که با انتشار این محتوا، شاهد اضافه شدن شنگ سونگ، سیندل (Sindel) و نایت ولف (Night Wolf) به Mortal Kombat 11 باشیم. پیش بینی می‌شود که محتوای بزرگی که سازندگان MK11 وعده‌ی آن را داده‌اند مربوط به بسته‌ی الحاقی داستانی بازی باشد. با این حال، باید تا فردا برای اخبار رسمی از سوی استودیوی ندر رلم صبر کنیم.

بازی Mortal Kombat 11 برای اولین بار در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۹۸ روی پلتفرم‌های، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست نظرات مثبتی از سوی منتقدین و گیمرها دریافت کند. این بازی، دنباله‌ی مستقیم Mortal Kombat X است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. لازم به ذکر است که ما هم در وب سایت سرگرمی، بازی Mortal Kombat 11 را مورد بررسی خودمان قرار دادیم. این بازی از طرف سرگرمی نمره‌ی عالی 8.5 را دریافت کرد. شما می‌توانید این بررسی را از اینجا مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا