محتوای Mortal Kombat 11: Aftermath با انتشار یک تریلر معرفی شد

پلیس آهنی به جمع شخصیت‌های قابل‌کنترل اضافه می‌شود

محتوای Mortal Kombat 11: Aftermath با انتشار یک تریلر معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی ندررلم دقایقی قبل از محتوای Mortal Kombat 11: Aftermath رونمایی کرد که داستانش درست پس از اتفاقات بازی دنبال می‌شود.

دیروز بود که استودیوی ندررلم یک تیزر کوتاه از Mortal Kombat 11 منتشر و اعلام کرد به‌زودی اخبار جدید و مهمی را با محوریت جدیدترین محصول خود منتشر خواهد کرد. آن ویدیو درست پس از اتفاقات بخش داستانی یازدهمین مورتال کامبت جریان داشت؛ ریدن و لیو کانگ سعی داشتند آینده‌ی بهتری را رقم بزنند اما قبل از اینکه کاری انجام بدهند، پورتالی باز و سه شخصیت که یکی از آن‌ها شنگ سونگ بود خارج شدند. شنگ سونگ به لیو کانگ هشدار داد که تغییر در زمان می‌تواند به نابودی همه ختم شود. اگرچه جزئیات بیشتری در تیزر به اشتراک گذاشته نشد اما نمایش همین صحنه کافی بود تا گمانه‌زنی‌هایی پیرامون معرفی محتوای داستانی به وجود بیاید؛ گمانه‌زنی‌هایی که درست از آب درآمدند.

ندررلم دقایقی قبل تریلری را منتشر و از محتوای Mortal Kombat 11: Aftermath رونمایی کرد. این ویدیوی تبلیغاتی در حدود سه دقیقه زمان داشته و نسخه‌ی کامل تیزری است که روز گذشته در فضای مجازی قرار گرفته بود. در تیزر دیروز مشخص نبود چه شخصیت‌هایی همراه شنگ سونگ از پورتال خارج شدند اما به لطف تریلر جدید می‌دانیم که آن دو، فوجین و نایت‌ولف هستند. اینطور که به نظر می‌رسد، این سه شخصیت در جریان اتفاقات بخش داستانی بازی توسط کرونیکا زندانی شده بودند. در نتیجه، با کشته شدن او توانستند بار دیگر آزادی خود را به‌دست بیاورند. آن‌ها به لطف زمانی که زندانی بوده‌اند، دریافته‌اند تاج کرونیکا وسیله‌ای است که به او اجازه می‌داد ساعت شنی را برای دستکاری در زمان کنترل کند.

از آن‌جایی که تاج در جریان اتفاقات Mortal Kombat 11 از بین رفت، این پنج شخصیت مجبور خواهند شد به گذشته بازگشته و تاج را قبل از نابود شدنش به‌دست بیاورند. طبق اطلاعاتی که استودیوی ندررلم در اختیار علاقه‌مندان قرار داد، شخصیت‌های شیوا، سیندل، فوجین، نایت‌ولف و شنگ سونگ در مقایسه با نسخه‌های قبلی نقش مهم‌تری را در جریان داستان ایفا می‌کنند. در ضمن، محتوای Mortal Kombat 11: Aftermath تنها شامل بخش داستانی جدید نمی‌شود و سه نام جدید را به لیست شخصیت‌های قابل‌کنترل اضافه خواهد کرد. اولین نفر، فوجین است. این شخصیت نخستین بار در Mortal Kombat 4 قابل‌کنترل بود و به همراه برادرش وظیفه دارد از زمین محافظت کند. فوجین از باد، شمشیر و تیر و کمان در مبارزات استفاده می‌کند.

دومین شخصیت، شیوا نام دارد که اولین حضورش در مورتال کامبت به واسطه‌ی Mortal Kombat 3 رقم خورد. او موجودی نیمه انسان-نیمه اژدها است و چهار دست دارد که می‌تواند با دو تای آن‌ها دشمن را گرفته و با دو تای دیگر او را زیر مشت بگیرد. سومین شخصیت، پلیس آهنی یا روبوکاپ است که برای نخستین بار در این فرنچایز مبارزه‌ای حضور می‌یابد. سازندگان در استودیوی ندررلم برای طراحی او از فیلم RoboCop محصول سال ۱۹۸۷ میلادی الهام گرفته‌اند. در ضمن، سه بسته که شامل پوسته‌های جدید می‌شود هم توسعه یافته است که خریداران محتوای Mortal Kombat 11: Aftermath به مرور زمان دریافت خواهند کرد.

استودیوی ندررلم می‌دانست که تمامی کاربران Mortal Kombat 11، اولین محتوای داستانی این بازی را خریداری نخواهند کرد. از همین رو، یک به‌روزرسانی رایگان آماده کرده است. از محتویات این به‌روزرسانی می‌توان به نسخه‌ی تغییریافته دو استیج Dead Pool و Soul Chamber، بازگشت فیتالیتی‌های محیطی و همچنین فرندشیپ اشاره کرد. مورد آخر، نوعی حرکات تمام کننده هستند که هیچ گونه خشونتی در آن‌ها وجود ندارد. یک نمونه از این حرکت‌ها در ثانیه‌های پایانی تریلر معرفی محتوای Mortal Kombat 11: Aftermath به نمایش گذاشته شد.

از Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection هم رونمایی شده که تمامی محتواهای داستانی، شخصیت‌های قابل‌کنترل و حالت‌هایی که تاکنون عرضه شده‌اند را شامل می‌شود. این مجموعه ۴۹.۹۹ پوند قیمت‌گذاری شده است و پیش‌خریدکنندگان آن بسته‌ی Eternal Klash Skin را به عنوان پاداش دریافت می‌کنند. دارندگان نسخه‌ی اصلی می‌توانند با پرداخت ۳۴.۹۹ پوند، بازی خود را آپگرید کنند. در پایان، لازم به ذکر است که محتوای Aftermath در تاریخ ۶ خرداد (مصادف با ۲۶ مه) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا