#مهسا_امینی

در تریلر گیم‌پلی Mortal Kombat 11: Aftermath با فیتالیتی مبارزان جدید آشنا شوید

حرکات روبوکاپ واقعا دردناک به نظر می‌رسد!

در تریلر گیم‌پلی Mortal Kombat 11: Aftermath با فیتالیتی مبارزان جدید آشنا شوید سید مجتبی محمودی ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی NetherRealm تریلر رسمی گیم‌پلی عنوان Mortal Kombat 11: Aftermath بسته‌‌ی الحاقی جدید بازی اصلی را منتشر کرد.

مدتی پیش بود که سازندگان عنوان Mortal Kombat 11 از اولین بسته‌ی الحاقی داستانی بازی با نام Aftermath رونمایی کردند. این برای اولین بار در تاریخ این فرنچایز است که یک بسته‌ی الحاقی داستان محور منتشر می‌شود. در این DLC علاوه بر ادامه‌ی روایت داستان و اضافه شدن آیتم‌های تازه برای مبارزان قبلی، شاهد اضافه شدن سه شخصیت جدید به فهرست مبارزان هستیم؛ اولی Fujin خدای باد که آخرین بار در نسخه‌ی Armageddon قابل بازی بود و طرفداران مدت‌ها منتظر بازگشت به عنوان شخصیت قابل بازی بودند، دومی Sheeva که آخرین بار در نسخه‌ی ۲۰۱۱ حضور داشت و در نهایت شخصیت مهمان RoboCop که غافل‌گیری اصلی این بسته‌ی الحاقی به حساب می‌آید.

حال در تریلر جدید Mortal Kombat 11: Aftermath شاهد نمایش گیم‌پلی این سه شخصیت شامل کمبوها، حرکات ویژه و همچنین فیتالیتی آن‌ها هستیم. پیش از دیدن تریلر باید این را بگویم که موقع دیدن حرکات روبوکاپ احتمالا حسابی دردتان خواهد گرفت!

بسته‌ی الحاقی از تاریخ ۶ خرداد Aftermath با قیمت ۴۰ دلار به صورت جداگانه در دسترس قرار خواهد گرفت. کسانی که بازی اصلی را ندارند، می‌توانند نسخه‌ی کامل را با نام Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection به قیمت ۶۰ دلار خریداری کنند.

بازی Mortal Kombat 11 هم‌اکنون برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا در دسترس است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا