1%
  • 0/10

بسته الحاقی داستانی بازی Mortal Kombat 1 ساخته می‎‌شود

گسترش داستان

بسته الحاقی داستانی بازی Mortal Kombat 1 ساخته می‎‌شود ۰ ۱۴ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بسته الحاقی داستانی Mortal Kombat 1

اد بون، خالق مجموعه مورتال کامبت، در جریان رویداد CCXP 23 رسما اعلام کرد که در آینده یک بسته الحاقی داستانی برای بازی Mortal Kombat 1 عرضه خواهد شد.

در حالی که سیستم پرداخت درون برنامه‌ای مورتال کامبت ۱ حسابی مورد انتقاد هوادارها قرار گرفت، اما در مجموع بخش داستانی آن توانست انتظار بازیکن‌ها را به خوبی برآورده کند. حال اگر این بخش را به طور کامل به اتمام رسانده‌اید، خبر خوب این است که در آینده محتوای داستانی جدیدی برای بازی عرضه خواهد شد.

اد بون، خالق سری مورتال کامبت، به تازگی در جریان رویداد Comic Con Experience اذعان داشت که طبق روال گذشته، تیم سازنده قصد دارد بخش داستانی  بازی را با ساخت و عرضه بسته الحاقی گسترش دهد. البته، به نظر می‌رسد که این تنها دی ال سی نخواهد بود؛ چرا که اد بون در میان گفته‌های خود به پشتیبانی بلند مدت از بازی اشاره کرده اسیت.

مشابه کاری که با بازی مورتال کامبت ۱۱ انجام دادیم، داستان بازی را گسترش می‌دهیم و بعد از آن یک سورپرایز بزرگی در نظر گرفتیم.

متاسفانه استودیوی ندررلم هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه بسته الحاقی داستانی Mortal Kombat 1 مشخص نکرده و چه بسا تاریخ انتشار تقریبی آن نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال، انتظار می‌رود که طی ماه‌های آینده جزئیات بیشتر و دقیق‌تری از این محتوای گسترش‌دهنده در دسترس قرار بگیرد.

در خلال این گفته‌ها، بهتر است بدانید که مدتی قبل استودیوی ندررلم در پیامی خاطرنشان کرد که کوان چی به عنوان مبارز بعدی در تاریخ ۲۱ دسامبر پیش‌رو (۳۰ آذر ماه) به بازی اضافه می‌شود. علاوه بر این، گفته شده که خاملیون، مبارز بعدی سیستم کامئو در ژانویه سال آتی (دی یا بهمن ماه) به مورتال کابت ۱ راه می‌یابد.

لازم به ذکر است که بازی پرطرفدار Mortal Kombat 1 در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments