احتمالا مدت پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 1 بیشتر از MK11 باشد

طولانی‌ترین مدت پشتیبانی فرنچایز!

پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 1

اد بون یکی از مدیران استودیو ندررلم، اعلام کرده که احتمالا مدت پشتیبانی از بازی Mortal Kombat 1 طولانی‌ترین مدت پشتیبانی در فرنچایز خواهد بود. اد بون (Ed Boon) در یکی از توییت‌های قدیمی خود به این موضوع اشاره کرده که طرفداران را به شدت هیجان‌زده کرده است. بون در پاسخ به سوالی در مورد طول مدت پشتیبانی پس از عرضه Mortal Kombat 11، پاسخ داد که این بازی طولانی ترین پشتیبانی را در تاریخ استودیو NetherRealm و سری مورتال کمبت دارد، اما احتمالا Mortal Kombat 1 مدت بیشتری هم پشتیبانی شود. 

در تریلر انتشار بازی Mortal Kombat 1، نشان داده شد که این بازی یک بازسازی مجدد داستانی است که داستان‌های دیگر را هم در خود دارد. بعد از اینکه لئو کانگ (Liu Kang) در Mortal Kombat 11 به مقام خدایی رسید، تصمیم گرفت که خط زمانی را به دلخواه خودش تغییر دهد و در قسمت جدید این فرنچایز اتفاقات طبق میل لئو کانگ بازنویسی می‌شوند. 

ماه‌ها قبل از فاش شدن هر‌گونه اطلاعات دقیق در مورد Mortal Kombat 1، اد بون در توییتر به سوالات طرفداران در مورد بازی‌های گذشته و آینده NetherRealm پاسخ داد. بون در پاسخ به سوالی درباره برنامه‌هایش برای پشتیبانی پس از عرضه Mortal Kombat 11، اظهار داشت که این بازی طولانی‌ترین مدت پشتیبانی را در تاریخ ندررلم دارد، اما بازی بعدی احتمالا طولانی‌تر هم می‌شود.

از صحبت‌های بون و همچنین تریلر Mortal Kombat 1 اینطور برمی‌آید که استودیو ندررلم برنامه‌های بزرگی برای بازی بعدی خود دارد. با توجه به اینکه اطلاعات بیشتری در مورد ویژگی های جدید Mortal Kombat 1 به زودی ارائه می‌شود، انتظارات برای این بازی در حال افزایش است. همچنین این استودیو اعلام کرد که بازی دارای یک بخش داستانی بوده و مود و فینیشرهای جدیدی هم به همراه این مود ارائه می‌شوند. 

از طرفی، این بازی از سیستم جدیدی در مبارزه استفاده می‌کند تا گیم‌پلی بازی مهیج‌تر از قبل به نظر برسد. همچنین، بازی از ویژگی کراس پلی و Cross Progression (اشتراک‌گذاری میزان پیشرفت‌ها در سایر پلتفرم‌ها) هم پشتیبانی می‌کند. با نزدیک شدن به ایونت‌های Summer Game Fest و PlayStation Showcase، رونمایی از گیم‌پلی ممکن است زودتر از آن چیزی که خیلی ها فکر می‌کنند ارائه شود.

Mortal Kombat 1 در 19 سپتامبر (۲۸ شهریور ماه پیش‌رو) برای PC، PS5، Switch و Xbox Series X عرضه می‌شود.

 

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا