چرا شخصیت‌های سونیا و جکس در Mortal Kombat 1 حضور ندارند؟

کارگردان روایی بازی توضیح می‌دهد

چرا شخصیت‌های سونیا و جکس در Mortal Kombat 1 حضور ندارند؟ حمید توحیدلو ۰ ۰۲ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
جکس در Mortal Kombat 1

کارگردان روایی Mortal Kombat 1 به تازگی توضیحاتی درباره عدم حضور شخصیت‌های سونیا و جکس در بازی ارائه کرده است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، مورتال کامبت ۱ در واقع ریبوت سری مورتال کامبت به شمار می‌رود که با روایت داستان جدید، جهان بازی را از اول می‌سازد؛ جهانی که این بار توسط لیو کنگ ساخته شده است. این عنوان شامل شماری از شخصیت‌های قدیمی و جدید فرنچایز می‌شود که بار دیگر شاهد رقابت‌ها و مبارزه‌های هیجان‌انگیزی خواهیم بود.

در این میان، حضور دو شخصیت پرطرفدار سونیا بلید و جکس  بریگز در میان کاراکترهای اصلی خالی است. در حقیقت، این دو مبارز در لیست کامئو، مبارزان کمکی، قرار دارند و به همین خاطر، بازیکن‌ها نمی‌توانند در نقش این دو به مبارزه بپردازند. این موضوع برای برخی از هوادارها خوشایند نیست و به تازگی دامینیک سیانسیولو، کارگردان روایی بازی، توضیحاتی در این باره ارائه کرده است.

بر اساس اعلام دامینیک سیانسیولو، دو شخصیت سونیا بلید و جکس بریگز جزء کاراکترهای مهم مورتال کامبت به حساب می‌آیند. از این رو، آن‌ها برای همیشه از این مجموعه نمی‌روند و زمانی که داستان جدیدی برای فرنچایز روایت می‌شود، شما آن‌ها را تماشا می‌کنید تا متوجه شوید که از کجا به کجا می‌آیند.

کارگردان روایی بازی Mortal Kombat 1 در این زمینه می‌گوید:

اطلاع دارم که برخی از بازیکن‌ها از جهان جدید بازی نگران هستند. آن‌ها تصور می‌کنند که این شخصیت‌ها دیگر وجود ندارند و برای همیشه از این فرنچایز رفته‌اند. اما این چنین نیست. آن‌ها چه در این بازی و چه در بازی‌های بعدی حضور دارند. بدیهی است که این کاراکترها جزء کاراکترهای مهم مجموعه هستند و بسته به سیاستی که تیم سازنده برای داستان بازی در پیش می‌گیرد، آن‌ها همواره در جهان بازی حضور دارند. با تجربه بازی، به نحوی مشاهده می‌کنید که آن‌ها در کجا قرار دارند و از کجا می‌آیند.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال جاری (۲۸ شهریور ماه) برای کنسول‌‎های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و نینتندو سوییچ و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر خواهد شد. البته، در صورت پیش خرید نسخه کالکتور یا پریمیوم، به مدت چهار روز زودتر از زمان مقرر می‌توانید به بازی دسترسی داشته باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا