نگاهی کوتاه به کاراکترهای بازی Mortal Kombat 1

خط زمانی جدید مورتال کامبت مملو از تغییرات اساسی است!

کاراکترهای بازی Mortal Kombat 1

مراسم پر بار سامر گیم فست، شبی زیبا را برای طرفداران سری بازی مورتال کامبت به ارمغان آورد. در این مطلب قصد داریم نگاهی به تمام کاراکترهای بازی Mortal Kombat 1 که در تریلر شب گذشته دیده شدند، داشته باشیم.

شب گذشته و طی مراسم سامر گیم فست ۲۰۲۳، استودیو ندررلم (NetherRealm) اولین نگاه را به گیم پلی Mortal Kombat 1، با تمرکز بسیار زیاد بر نسخه جدید شخصیت‌های اصلی دنیای مورتال کامبت و همچنین همراهان شما در مبارزات که با نام Kameo Fighters شناخته می‌شوند، داشت. در این تریلر جذاب و طبیعتا خون آلود، ما شاهد ۱۳ شخصیت مختلف به عنوان مبارزان اصلی بازی بودیم.

اد بون (Ed Boon) یکی از خالقان این سری بازی جذاب نیز در این مراسم حضور داشت و ما را با شخصیت‌هایی دوست داشتنی از این سری بازی یعنی اسکورپیون (Scorpion)، ساب زیرو (Sub-Zero)، لیو کانگ (Liu Kang)، ریدن (Raiden)، کیتانا (Kitana)، میلینا (Mileena)، جانی کیج (Johnny Cage)، کنشی (Kenshi)، استرایکر (Stryker)، سونیا بلید (Sonya Blade)، شانگ سونگ (Shang Tsung)، کینو (Kano)، کونگ لائو (Kung Lao) و استرایکر (Stryker) در لباس‌های نو آشنا کرد.

همانطور که می‌دانید، داستان این بازی در ادامه داستان بازی Mortal Kombat 11 بوده که ما خط زمانی جدید با رهبری لیو کانگ را داریم. علاوه بر آن دنیای جدید مورتال کامبت دو شخصیت محبوب اسکورپیون و ساب زیرو را در قالب دو دوست نشان داده که برای آزادی زمین (Earthrealm) می‌جنگند. دیگر تفاوتی که در داستان این بازی نسبت به گذشته دیدیم، تلاش کیتانا برای درمان میلینا پیش از شیوع بیش از بیماری در بدن او بود.

با این حال، جانی کیج همان جانی کیج هالیوودی معروف بود که در برابر کنشی به مبارزه پرداخت. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این تریلر، تماشای ریدن در قالب یک انسان فانی و نه یک خدا بود. همچنین از مبارزه کونگ لائو با ساب زیرو و اسکورپیون در پایان تریلر نباید چشم پوشی کرد.

ما در این میان شاهد حضور شخصیت‌های سونیا بلید، کینو و برخی دیگر در قالب شخصیت‌های ویژگی Kameo Fighters نیز بودیم. لازم به ذکر است که این فهرست کامل کاراکترهای بازی Mortal Kombat 1 نبوده و باید در انتظار شخصیت‌های بیشتری باشیم. بازی مورتال کامبت ۱ در تاریخ ۱۹ سپتامبر سال ۲۰۲۳، برابر با ۲۸ شهریور ماه سال ۱۴۰۲ برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس، پلی استیشن ۵، نینتندو سوییچ و البته رایانه شخصی به انتشار می‌رسد. نظر شما درباره کاراکترهای بازی Mortal Kombat 1 چیست؟

3 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا