1%
  • 0/10

حضور شخصیت هوملندر در بازی Mortal Kombat 1 از سریال The Boys تایید شد‍!

جان سینا و هوم‌لندر در راهند!

حضور شخصیت هوملندر در بازی Mortal Kombat 1 از سریال The Boys تایید شد‍! ۲ ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
هوملندر در بازی Mortal Kombat 1

با توجه به توییت سازنده ریبوت بازی مورتال کمبت شخصیت هوملندر در بازی Mortal Kombat 1 حضور خواهد داشت. 

توییت‌های قدیمی اد بون خبر از کارکتر‌های بازی بعدی این سری محبوب می‌دهند. در حال حاضر ۹ کارکتر بازی Mortal Kombat 1 به شکل رسمی معرفی شده‌اند و قاعدتا هم در محصول نهایی تعداد آنان بیشتر خواهد بود. تریلر معرفی بازی ۸ کارکتر ابتدایی بازی را تائید کرد. همچنین در صفحه سوالات متداول بازی نیز از کارکتر جانی کیج به عنوان نهمین نفر نام برده شده است. طرفداران قاعدتا به زودی شاهد معرفی بقیه کارکتر‌های بازی خواهند بود، اما برخی از این کارکتر‌ها توسط سازنده بازی Mortal Kombat 1 یعنی اد بون لو رفته‌اند و در بین آن‌ها نام یکی از شخصیت های سریال معروف پسران به چشم می خورد و ظاهرا هوملندر در بازی Mortal Kombat 1 حضور دارد!

یک کاربر ردیت با نام کاربری Youngstown_Mafia چندین اسکرین‌شات از توییت‌های قدیمی اد بون آپلود کرده که آنان به کارکتر‌های بازی بعدی اشاره می‌کنند. البته که فراموش نکنید اد بون علاقه زیادی به دست انداختن طرفداران سری مورتال کمبت دارد و ممکن است توییت‌های او هم جزو همین شوخی‌های او باشد.

توییت‌های سازنده بازی Mortal Kombat 1 از حضور کارکتر‌هایی مثل رین، کملیون، ترمور، کوان چی و… می‌دهد. نکته جالب این است که چندین کارکرتر در لیست محصولات آمازون نیز حضور دارند و نام آنان به بیرون درز کرده است. بنا بر این لیست، ترمور و کملیون به عنوان مبارز Kameo و کوان چی نیز به عنوان دی ال سی به بازی اضافه می‌شود.

مبارزان Kameo در بازی Mortal Kombat 1 به اصطلاح مبارزان کمکی محسوب می‌شوند و فعلا هم توضیح خاصی در مورد این ویژگی جدید داده نشده است. ما انتظار داریم که مبارزان Kameo بیشتری در این بازی وجود داشته باشند و فعلا باید صبر کنیم و ببینیم که اد بون چه توضیحی در مورد این نوع کارکترها می‌دهد.

همچنین اخباری از دی ال سی بازی Mortal Kombat 1 به بیرون درز کرده است. بنا بر این اخبار، بسته اول با نام Kombat Pack 1 شامل ۶ مبارز خواهد بود وآنان شامل کارکتر‌های سری و البته کارکتر‌های مهمان از فرنچایز‌های دیگر خواهد بود. کارکتر‌های سری در این دی ال سی شامل کوان چی، ارمک و تاکدا هستند و کارکترهای مهمان هم هوم‌لندر، اومنی من و پیس‌میکر خواهند بود. بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) برای پی‌سی، ایکس باکس سری اکس.اس، پلی استیشن ۵ و نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود.

نظر شما در مورد کارکتر‌های این بازی و حضور هوملندر در بازی Mortal Kombat 1 چیست؟ حدس می‌زنید چه کارکتر‌های دیگری در آینده و به عنوان دی ال سی به این بازی اضافه می‌شوند؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments