#مهسا_امینی

نویسنده‌ی The Witcher برای سریال Moon Knight خواهد نوشت

بیو دی‌مایو به تیم Moon Knight پیوست

نویسنده‌ی سریال Moon Knight

بیو دی‌مایو نویسنده‌ی یکی پر بازدیدترین سریال‌های نتفلکیس یعنی The Witcher، قرار است برای سریال در حال توسعه‌ی مارول، Moon Knight هم فیلمنامه نویسی کند.

سریال تازه پخش شده‌ی The Witcher در آستانه‌ی تبدیل شدن به یکی از بزرگترین سریال‌های دیده شده در تاریخ نتفلیکس است. این عنوان در ماه اول توانست رقم ۷۶ میلیون بیننده را به ثبت برساند و با وجود تغییراتی که سریال The Witcher نسبت به کتاب آن داشت ولی طرفداران نظرات مثبتی در خصوص این سریال داشتند. با پخش The Witcher در شبکه‌ی نتفلیکس، فروش کتاب‌های این اثر بالا رفت و حتی بازی ساخته شده‌ی استودیوی سی‌دی پراچکت رد یعنی The Witcher 3: Wild Hunt هم رکورد جدیدی از خود در استیم به ثبت رساند.

بیو دی‌مایو نویسنده‌ی قسمت سوم فصل اول سریال The Witcher به نام Betrayer Moon بود که در آن گرالت تلاش می‌کند تا جان یک شاهزاده را نجات دهد. همچنین دی‌مایو داستان انیمه‌ی سینمایی The Witcher: Nightmare of the Wolf خواهد نوشت. حال بیو دی‌مایو به تازگی به تیم تولید سریال Moon Knight پیوسته و قرار است، نویسنده‌ی یک یا چند قسمت از این اثر باشد.

Moon Knight یکی از محبوب‌ترین کاراکتر‌های دنیای کامیک مارول است. این ابر قهرمان اولین بار در سال ۱۹۷۵ توسط Doug Moench و Don Perlin خلق و در شماره ۳۲ کمیک Werewolf by Night رونمایی شد. حال مارول قصد دارد، این ابر قهرمان را وارد دنیای سریال کند. اندک اطلاعاتی در خصوص این سریال در دست است؛ هنوز بازیگران این سریال مشخص نیست و تاریخ دقیقی برای نمایش این عنوان وجود ندارد ولی طبق گزارش‌ها، تولید سریال Moon Knight آگوست امسال آغاز خواهد شد و برای پخش در تابستان سال آینده برنامه ریزی شده است.

طبق گزارشی که وبسایت MCU Cosmic منتشر کرده، احتمالا شخصیت مقابل شوالیه‌ی ماه در سریال مانند اولین کمیک‌بوک‌های آن ورولف باشد. جرمی اسلیتر شورانر این سریال گفته که آن‌ها یک تیم پر شوق و قوی از نویسندگان دارند که سخت تلاش می‌کنند تا یک محصول تاثیرگذار و دیوانه‌کننده عرضه کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا