بازی Monster Hunter Riders برای iOS و اندروید معرفی شد

جایی که انسان‌ها و هیولاها با هم زندگی می‌کنند

بازی Monster Hunter Riders برای iOS و اندروید معرفی شد مهسا سپاهی ۰ ۰۹ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازی Monster Hunter Riders برای iOS و اندروید

کمپانی کپکام بازی نقش‌آفرینی Monster Hunter Riders را برای سیستم عامل اندروید و iOS به صورت رایگان در زمستان امسال منتشر خواهد کرد.

داستان Monster Hunter Riders درمورد فاجعه‌ای بزرگ در سرزمین هیولاها است که در نهایت ۱۰ شوالیه اژدها سوار توانستند این سرزمین را نجات دهند. پس از آن اتحادی جدید بین انسان‌ها و هیولاها شکل گرفت و توانست صدها سال ادامه پیدا کند اما در نهایت سرزمین Flegia، که در آن انسان‌ها و هیولاها در کنار هم در صلح و آرامش زندگی می‌کنند، درگیر اتفاقات ناخوشایندی می‌شود.

عنوان Monster Hunter Riders در سرزمین Flegia شروع می‌شود، جایی که انسان‌ها و هیولاها با هم زندگی می‌کنند. شما بعنوان بازیکن می‌توانید با جمع‌آوری و بزرگ کردن هیولاها، که از بازی مشهور Monster Hunter الهام گرفته شده، با کمک افراد دیگری که در بازی هستند، اتحاد تشکیل داده و مراحل بازی را طی کنید. این بازی از سیستم‌های خاصی برای بالانس استفاده می‌کند و یادگیری مهارت‌های مورد نیاز برای گذشتن از مراحل بسیار ساده خواهد بود تا کاربران بتوانند از این اثر به قدر کافی لذت ببرند. همچنین Monster Hunter Riders قابلیت حضور بی‌نهایت اتحاد مختلف را به صورت همزمان داشته و شما محدودیتی برای انتخاب کردن بازیکن‌ها و هیولاهای مختلف نخواهید داشت. از هیولاهای داخل بازی می‌توان به Rathalos ،Zinogre ،Nargacuga ،Glavenus و تعدادی دیگر از موجودات محبوب عنوان شکارچی هیولا اشاره کرد که البته تعداد بیشتری از آن‌ها در به روزرسانی‌های جدید به Monster Hunter Riders اضافه خواهند شد.

در دنیای موجودات فانتزی، شما به عنوان فرمانده Riders Guild در ماموریت ویژه خود به نام Dispatch Observation Party به همراه هیولاها و دیگر بازیکنان راز افراد پلیدی که در پی نابودی صلح در Flegia هستند را خواهید فهمید. Monster Hunter Riders در زمستان پیش‌رو برای سیستم عامل اندروید و iOS در ژاپن توسط شرکت کپکام عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا