تهیه‌کننده اجرایی سریال Money Heist درباره پایان‌بندی فصل آخر می‌گوید

این فصل به دو نیمه تقسیم شده است

تهیه‌کننده اجرایی سریال Money Heist

خسوس کولمنار تهیه‌کننده اجرایی سریال Money Heist در بخشی از گفتگو اخیر خود در جریان CTAM درباره پایان‌بندی فصل آخر صحبت کرده است.

اگرچه تعداد قابل‌توجهی از فعالان دل خوشی از نتفلیکس ندارند، نمی‌توان تاثیرش را بر صنایع فیلم و سریال نادیده گرفت. در صورتی که این سرویس استریم آمریکایی وجود نداشت، احتمال زیاد سرنوشت متفاوتی در انتظار Breaking Bad بود و این سریال به محبوبیت کنونی‌اش دست نمی‌یافت. چنین گزاره‌ای برای La casa de papel یا Money Heist هم صدق می‌کند. محصول Antena 3 در ابتدا قرار بود یک مینی سریال باشد که طی مدت زمان کوتاهی به انتها می‌رسد اما پخش از نتفلیکس و محبوبیتی که در پی آن به وجود آمد، نظر سازندگان را تغییر داد. بدین ترتیب، چهار فصل منتشر شده و فصل پنجم هم فاصله چندانی تا پخش ندارد.

شخصیت‌های اصلی گروه در پی برنامه‌های دقیق پروفسور وارد بانک اسپانیا شده و همچنین موفق می‌شوند لیسبون را از اسارت آزاد کنند اما در سمت دیگر ماجرا مخفی‌گاه پروفسور لو رفته و آلیسیا سیرا توانسته او را دستگیر کند. در همین حین، ارتش اسپانیا وارد مهلکه شده و مسئولیت مقابله با سارقان را بر عهده می‌گیرد؛ زیرا نیروهای پلیس دفعات پیشین موفق عمل نکردند. در چنین شرایطی، اعضای گروه باید خودشان راهی برای فرار بیابند.

خسوس کولمنار (Jesus Colmenar) یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی سریال Money Heist است. او اخیرا به همراه اورسولا کوربیرو (Úrsula Corberó) بازیگر نقش توکیو و آلوارو مورته (Álvaro Morte) بازیگر نقش پروفسور مصاحبه‌ای را در جریان CTAM انجام داد. وقتی سوالی پیرامون پایان‌بندی مطرح شد، کولمنار با خنده پاسخ داد:

باید در پاسخ به این سوال محتاطانه عمل کنم چون فیلمبرداری به اتمام رسیده و من پایان‌بندی را دیده‌ام اما اورسولا و آلوارو نمی‌دانند چه اتفاقی رخ می‌دهد.

چیزی که می‌تواننم بگویم این است که منتظر بزرگترین و احساسی‌ترین فصل سریال باشید.

تهیه‌کننده اجرایی سریال Money Heist در ادامه صحبت‌های خود اضافه کرد:

هر چه در چنته داشتیم را رو کردیم که نتیجه‌اش برخی از بزرگترین سکانس‌های اکشن در نبرد پایانی است. داستان به صورت کامل با فصل پایانی به انتها می‌رسد.

اوسولا کوربیرو و آلوارو مورته درباره نحوه عملکرد تیم نویسندگی صحبت کرده و همچنین فاش کرده‌اند نمی‌دانند چه سرنوشتی در انتظار کاراکترشان قرار دارد. کوربیرو در ابتدا گفت:

الکس پینا و نویسندگان معمولا داستان دقیقه ۹۰ آماده می‌کنند. آن‌ها وسواس شدیدی داشته و حتما می‌خواهند همه چیز به صورت همزمان پیش برود.

آلوارو مورته اضافه کرد:

این موضوع حقیقت داشته و داستان‌ها مدت بسیار کوتاهی قبل از شروع فیلمبرداری نوشته می‌شوند. بدین ترتیب، نه کارگردان و نه بازیگران چیز زیادی نمی‌دانند. به واسطه این روش دست‌اندرکاران می‌توانند نظارت بهتری داشته و ببینند داستانی که نوشته‌اند و قوس‌هایی که خلق کرده‌اند چطور از آب درمی‌آید.

باور کنید، هیچ کدام از ما موقع فیلمبرداری نمی‌دانستیم چه چیزی در انتظار کاراکترمان قرار دارد.

فصل پایانی سریال سرقت پول به دو نیمه ۵ قسمتی تقسیم شده است. نیمه نخست در تاریخ ۱۲ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ سپتامبر) از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا