تیزر جدید فصل پنجم سریال مانی هایست را تماشا کنید: پروفسور در دردسر بزرگ!

نتفلیکس پاسخ می‌دهد

اکانت رسمی نتفلیکس در شبکه اجتماعی توییتر به واسطه یک ویدیو کوتاه فاش کرد تریلر فصل پنجم سریال سرقت پول چه زمانی منتشر می‌شود.

نتفلیکس به واسطه موفقیت‌های بزرگ خود نه تنها شرکت‌های مختلف را به حوزه استریم محتوای ویدیویی جذب کرده، بلکه نقش بسزایی در موفقیت تعداد قابل‌توجهی از سریال‌های شاخص داشته است. برای مثال، می‌توان به Breaking Bad اشاره کرد که در پی انتشار در نتفلیکس شهرت زیادی را کسب کرد و در مرکز توجه علاقه‌مندان به سریال قرار گرفت. مورد بعدی، La casa de papel است که در میان مخاطبان انگلیسی زبان تحت عنوان Money Heist شناخته می‌شود. این سریال محصول اسپانیا بوده و قرار بود یک مینی سریال باشد اما انتشار در نتفلیکس و محبوبیتی جهانی، همه چیز را تغییر داد. حالا هم فصل پنجم سریال Money Heist در حال آماده شدن است تا طی هفته‌های آتی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد.

داستان سریال سرقت پول درباره مردی مرموز است که تحت عنوان پروفسور شناخته می‌شود. او تعدادی از تبهکاران را دور هم جمع کرده و به واسطه آن‌ها برنامه‌های خود برای رقم زدن بزرگترین سرقت‌های جهان را به حقیقت تبدیل می‌کند. اعضای گروه دارای نام‌های مستعاری هستند که از شهرهای بزرگ مانند توکیو، برلین، لیسبون و ریو گرفته شده است. علاوه بر این، همه آن‌ها ماسکی را به صورت می‌زنند که بر اساس یک هنرمند اسپانیایی به نام سالوادور دالی طراحی شده است.

اکانت توییتری نتفلیکس اخیرا ویدیویی را به اشتراک گذاشت که زمان انتشار تریلر فصل پنجم سریال سرقت پول را فاش می‌کند. این ویدیو ۲۸ ثانیه زمان داشته و پروفسور را با چهره‌ای مملو از ترس، اضطراب و استرس نشان می‌دهد؛ اتفاقی که به ندرت رخ می‌دهد زیرا او برای همه چیز برنامه دارد. ویدیو در ادامه نشان می‌دهد گردن پروفسور به زنجیری بسته شده که آن سمتش در دستان آلیسیا سیرا قرار دارد. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، باید بگوییم افسر پلیس اسپانیایی به طریقی توانسته مخفی گاه مغز متفکر سرقت‌ها را یافته و او را به اسارت دربیاورد؛ موضوعی که اعضای گروه و نه حتی پروفسور پیش‌بینی‌اش نمی‌کردند. تریلر همچنین در ثانیه‌های پایانی تایید می‌کند اولین تریلر در تاریخ ۱۱ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲ آگوست) از راه می‌رسد.

فصل پنجم و پایانی سریال سرقت پول در بانک اسپانیا روایت می‌شود. شخصیت‌های اصلی وارد بانک شده، شمش‌ها را بدست آورده و از همه مهم‌تر، لیسبون را از زندان فراری داده‌اند اما پروفسور به اسارت درآمده و ارتش به سوی بانک در حرکت بوده و قصد دارد مسئولیت مقابله را بر عهده بگیرد. بدین ترتیب، شخصیت‌های اصلی در مخمصه‌ای گرفتار شده‌اند که ظاهرا راه فراری برایشان باقی نگذاشته است. به خصوص اینکه شمش‌های طلا وزن بالایی داشته و جابجایی‌شان بسیار سخت است.

نتفلیکس بنا به دلایلی تصمیم گرفته فصل پایانی سریال Money Heist را در قالب دو نیمه پخش کند: نیمه اول در تاریخ ۱۲ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ سپتامبر) و نیمه دوم هم در تاریخ ۱۲ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ دسامبر) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا