تریلر جدید Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر شد + زیرنویس فارسی

تسک فورس 141..

در تریلر جدید Call of Duty: Modern Warfare 2 می‌توانید شاهد بخش‌هایی از گیم پلی و همچنین سکانس‌های سینماتیکی باشید که پیش‌تر ندیده بودید!

در این تریلر می‌توان مشاهده کرد که باز هم شخصیت‌های محبوب سری Modern Warfare بازگشته‌اند و تیم تسک فورس 141 (Task Force 141) کنار یکدیگر حاضر شده‌اند، اما نکته خاص آن اینجاست که شخصیت منفی و مرموز آن هنوز مشخص نشده است. این یعنی ما در تریلرها می‌بینیم که ظاهرا دشمنی وجود دارد که قصد آن چیزی به جز انتقال محموله‌های ممنوعه و کشتن افراد نیست، اما هنوز از هویت اصلی او خبر نداریم.

تریلر جدید Call of Duty: Modern Warfare 2

در این تریلر نیز درست مثل نسخه‌های قبلی می‌توانید شاهد حضور کاراکترهای مختلفی باشید که در عنوان سال ۲۰۱۹ هم دیده بودیم، به علاوه یک کاراکتر مکزیکی که ظاهرا ماموریت‌هایی را با جان مکتویش (John McTavish) یا همان سوپ (Soap) انجام می‌دهد. با این حال از دیالوگ‌ها می‌توان فهمید که بخشی از داستان درباره مواد مخدر و جا به جا کردن آن‌ها توسط دست‌های پشت پرده‌ای است که پرایس (Price) قصد دارد تا جلوی آن‌ها را بگیرد. این در حالی است که یکی از شخصیت‌هایی که با لباس سربازان آمریکا در حال اعتراف گیری از دشمن، شباهت‌هایی را با ماکاروف (Makarov) از سری قدیمی Modern Warfare دارد. همچنین در نظر داشته باشید که دشمن آن‌ها که روی زمین نشسته و او را تروریست صدا می‌کنند، احتمالا همان شخصیتی است که به نام حسن در تریلرهای قبلی درباره او شنیده بودیم.

جالب است بدانید که در تریلر جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 کاملا از صحنه‌هایی استفاده شده که در گیم پلی اصلی و نهایی قابل مشاهده هستند و انیمیشن کار کردن با برخی از اسلحه نیز به نمایش گذاشته شده است. با این حال هفته گذشته بود که نسخه بتا بخش چند نفره این عنوان برای مدتی محدود در دسترس تمامی کاربران دارای سیستم مورد نیاز قرار گرفت و دیدیم که پیشرفت این عنوان نسبت به نسخه قبل تا چه حدی از نظر گیم پلی و همچنین گرافیکی بوده است.

عنوان جدید سری Call of Duty تا کمتر از یک ماه دیگر، در تاریخ ۶ آبان (۲۸ اکتبر) برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد. همچنین پس از انتشار این بازی، باید منتظر عرضه عنوان Call of Duty: Warzone 2 و همچنین Warzone Mobile باشید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا