1%
  • 0/10

تصاویر ماینکرفت منبع واقعی گرگ‌های این بازی را نشان می‌دهد

جاندارانی که منشا واقعی دارند

تصاویر ماینکرفت منبع واقعی گرگ‌های این بازی را نشان می‌دهد ۰ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
تصاویر ماینکرفت

تصاویر ماینکرفت به اشتراک گذاشته شده توسط یکی از پلیرها بازی، منابع الهام واقعی گونه‌های مختلف گرگ‌هایی که به تازگی به بازی اضافه شده‌اند را نشان می‌دهد.

عنوان ماینکرفت هم‌چنان به اضافه کردن ویژگی‌های جدید از جمله زیست بوم‌ها، دستورات و موجودات جدید ادامه می‌دهد. بدین منظور، شرکت موژانگ (Mojang) به صورت مداوم اسنپ‌شات‌هایی را منتشر می‌کند که در واقع راهی محسوب می‌شود که پلیرهای بازی، ویژگی‌هایی که هنوز به صورت رسمی در بازی در دسترس قرار نگرفته‌اند را مورد تست و ارزیابی قرار دهند.

موژانگ اسنپ‌شاتی را در سال جاری منتشر کرد که آیتم جدیدی تحت عنوان Wind Charge را به Minecraft اضافه می‌کرد. ویژگی جدید دیگری که منتشر شد به Bogged اختصاص داشت که در اصل یک گونه اسکلتی محسوب می‌شود که تیرهای سمی پرتاب می‌کند. اما شاید مهم‌ترین مورد اضافه شده به هشت گونه متنوع و مختلف گرگ‌ها مربوط باشد که به تازگی به بازی افزوده شده است. اگرچه سال‌ها طول کشید تا موژانگ این گونه‌‎های جدید را به بازی اضافه کند، به اشتراک گذاشته شدن تصاویر ماینکرفت توسط یکی از پلیرهای آن، اطلاعات جالبی را در خصوص این جانوران ارائه کرده است.

یکی از کاربران ردیت با نام TimeStorm113 تصاویری منتشر کرده که منابع الهام گرگ‌های جدید بازی را به نمایش می‌گذارد. گونه معمولی یا گرگ رنگ پریده تحت عنوان Great Plains نام داشته که موجود بومی آمریکای شمالی محسوب می‌شود. از همین منطقه، گرگ آلاسکایی تیمبر به عنوان منبع الهامی برای گرگ برفی به بازی اضافه شده است. گرگ زنگاری دارای پوستی شبیه به رنگ قهوه‌ای به مانند گربه خانگی داشته که نوعی سگ وحشی متعلق به مناطق مختلفی از آسیا می‌شود.

گرگ قرمزی شکل که در آفریقا یافت می‌شود به همراه سگ وحشی آفریقایی، دو مورد از سگ سانانی بوده که گرگ خط خورده و گرگ خال‌دار براساس آن‌ها شکل گرفته‌اند. گرگ سیاه نیز نوعی گرگ کلمبیایی بریتانیایی بوده که هم‌خانواده‌های آن در آمریکای شمالی دیده می‌شود. معادل گرگ جنگلی نیز گونه اوراسیایی بوده که در اروپا و آسیا دیده می‌شود. گرگ قطبی نیز مربوط به مناطق بومی قطب شمالی بوده و الهام‌بخش شکل‌گیری گرگ خاکستری شکل بوده است. گرگ قهوه‌ای نیز از گونه یوکون در آمریکای شمالی نشأت می‌گیرد که البته در این خصوص نمی‌توان به صورت قطعی اظهارنظر کرد.

این گونه‌های جدید روح تازه‌ای به ماینکرفت بخشیده که از دلایل آن می‌توان به تفاوت رنگ پوست و ظاهر و هم‌چنین یافتن آن‌ها در زیست‌بوم‌های مختلف بازی اشاره کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments