برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ساخت شهر غرب وحشی در ماینکرفت توسط یکی از پلیرها

با الهام از بازی Red Dead Redemption 2

ساخت شهر غرب وحشی در ماینکرفت توسط یکی از پلیرها ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ کپی لینک
شهر غرب وحشی در ماینکرفت

یکی از پلیرها به تازگی اقدام به ساخت شهر غرب وحشی در ماینکرفت با الهام از بازی Red Dead Redemption 2 کرده که نتیجه کار بسیار درخشان از آب درآمده است.

به مدت سال‌هاست که گیمرهای بازی Minecraft ساخته‌های نوآورانه‌ای را براساس یا با الهام از دیگر مجموعه‌های محبوب فرهنگ عامه ایجاد کرده‌اند. برای مثال اخیرا یک طرفدار مستعد این بازی، نمونه درخشانی از مسابقات بازی Super Mario Kart را در ماینکرفت بازسازی کرد. از سوی دیگر یکی دیگر از پلیرها بازی، برداشتی پیکسل آرتی از Palهای بازی Palworld را درون آن بازسازی نمود.

گیمرها دیگر تلاش بیشتری را صرف کرده و لوکیشن‌های معروفی از بازی‌های ویدئویی را ساخته که از جمله آن می‌توان به  قلعه Dimitrescu Castle از بازی Resident Evil Village و یا حتی برج Erdtree از بازی Elden Ring اشاره کرد که همگی درون این بازی سندباکس کمپانی موژانگ (Mojang) بازسازی شده‌اند. در همین راستا یک مخاطب دیگر نیز با الهام از بازی‌های ویدئویی، محلی را درون ماینکرفت ساخته که نتیجه آن بسیار چشمگیر و درخشان است.

کاربر وبسایت ردیت به نام Walzon به تازگی تصویری از شهر غرب وحشی در ماینکرفت که به مدت چند هفته مشغول کار روی آن بوده را در ساب‌ردیت این بازی به اشتراک گذاشته است. در ساخت این شهر الهام فراوانی از ساخته جهان باز وسترن کمپانی راک‌استار گیمز (Rockstar Games) یعنی بازی Red Dead Redemption 2 گرفته شده است.

براساس توضیحاتی که این کاربر ارائه کرده، شهر مورد بحث با الهام از ناحیه Cholla Springs در بازی Red Dead Redemption 2 ساخته شده است. منطقه‌ای که با نام Armadillo نیز شناخته می‌شود. Walzon در ادامه به این موضوع اشاره داشت که کافه‌ای که در سمت چپ تصویر این شهر قرار دارد با الهام مستقیم از منطقه اشاره شده در بازی Red Dead Redemption 2 ساخته شده.

این کاربر توضیح داد که به نوعی تکنیک‌هایی را یافته که با استفاده از آن‌ها توانسته به چنین نتیجه چشمگیری در سازه‌های خود در شهر غرب وحشی در ماینکرفت دست پیدا کند. با این حال دقیقا توضیح نداد که این تکنیک‌ها چه بوده و چگونه از آن‌ها استفاده کرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments