با اسنپ شات جدید ماینکرافت به جنگ بریز بروید!

برای چالش تازه آماده‌اید؟

اسنپ شات جدید ماینکرافت

اسنپ شات جدید ماینکرافت برای دارندگان نسخه جاوا منتشر شده و به کاربران اجازه می‌دهد مهارت‌های خود را در برابر بریز امتحان کنند.

موجانگ (Mojang Studios) اواخر مهر ماه بزرگترین رویداد سالانه ماینکرافت را بصورت آنلاین برگزار کرد؛ رویدادی که Minecraft Live 2023 نام داشت. استودیوی سوئدی در جریان رویداد اخبار زیادی را با کاربران به اشتراک گذاشت که یکی از آن‌ها به آپدیت 1.21 مربوط می‌شد. آپدیت مزبور محتویات متعددی را در خود جای داده که برای مثال می‌توان به ماب جدید به نام بریز (The Breeze) اشاره کرد. آپدیت همچنین همراه خود مکانی تازه به نام The Trial Chamber را به بازی اضافه می‌کند.

اسنپ شات جدید ماینکرافت برای دارندگان نسخه جاوا منتشر شده و به کاربران اجازه می‌دهند وارد The Trial Chamber شوند. این مکان، وسعت بسیار زیادی داشته و از راهروها و اتاق‌های تو در تو و بسیار زیادی تشکیل شده است؛ راهروها و اتاق‌هایی که در گوشه کنارشان تله‌ها، لوت‌ها و ماب‌های مختلفی قرار دارند. در ضمن، The Trial Chamber با استفاده از الگوریتم Procedural Content Generation گسترش می‌یابد. به بیان دیگر، هر بار که کاربر وارد آنجا می‌شود، هوش مصنوعی راهروها و اتاق‌ها را بصورت تصادفی می‌چیند. در نتیجه، هر بار ورود به آنجا به معنای یک ماجراجویی جدید است.

The Trial Chamber سکونتگاه Trial Spawners و The Breeze است. ترایال اسپانر را می‌توان نسخه تغییر یافته Monster Spawner توصیف کرد که وقتی چالش مبارزه با آن‌ها به اتمام برسد، لوت در اختیار کاربر قرار می‌دهد. بریز هم یک ماب بازگوش بوده که دوست دارد با استفاده از باد به کاربر صدمه وارد کند. بریز همچنین بصورت مداوم دور کاربر چرخیده و ممکن است گاهاً پرش‌های بلندی انجام دهد.

اسنپ شات در واقع نسخه‌های آزمایشی بازی Minecraft هستند. برای نصب آن‌ها کافی است لانچر بازی را اجرا کرده، به بخش Installaions رفته و در آنجا گزینه Snapshots را فعال کنید. توجه داشته باشید، هدف از انتشار اسنپ شات دریافت بازخورد باگ یا هر گونه مشکل دیگری است.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا