برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ماد جدید بازی ماینکرفت انفجارهای آن را واقع‌گرایانه‌تر می‌کند

استفاده از افکت‌های درخشان

ماد جدید بازی ماینکرفت انفجارهای آن را واقع‌گرایانه‌تر می‌کند ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ماد جدید بازی ماینکرفت

به تازگی یکی از پلیرها اقدام به ساخت ماد جدید بازی ماینکرفت کرده که سبب می‌شود افکت‌های مربوط به انفجارهای بازی بهبود پیدا کرده و واقع‌گرایانه‌تر شوند.

این توسعه دهنده ماد با نام کاربری OppenMiner Dev از زمان انتشار اولین ویدئو خود در چنل یوتیوبش در شش ماه قبل در حال ساخت چنین مادی بوده است. این ماد هنوز به صورت عمومی برای پلیرهای بازی ماینکرفت منتشر نشده زیرا توسعه دهنده آن چندی پیش در یکی از ویدئوهای خود اظهار داشته بود که هنگامی که روند ساخت این ماد به شکل قابل ملاحظه‌ای جلو برود منتشر خواهد شد.

ماد جدید بازی ماینکرفت قرار است اوپن‌ماینر (OppenMiner) نام داشته باشد و هم‌چنین شامل یک زمین بیابانی حاصل از انفجار هسته‌ای به شکلی پویا خواهد بود که در امتداد زمین پلیر گسترش می‌یابد. طرفداران مجموعه بازی فال‌اوت نیز می‌توانند تشابهاتی را در آن پیدا کنند.

چندی پیش چنل یوتیوب این سازنده با انتشار ویدئویی خبر از بهبود کیفیت این ماد و افکت‌های مربوط به انفجارهای بازی داد. ماد جدید بازی ماینکرفت باعث شده تا انفجارها برای چنین عنوانی بسیار واقع‌گرایانه به نظر برسد. این نهمین ویدئوی چنل یوتیوب OppenMiner Dev بوده که به‌روزرسانی در خصوص این ماد ارائه می‌کند با این حال هنوز نیز این ماد به صورت عمومی در دسترس مخاطبین قرار نگرفته است. هنوز مشخص نیست که این ماد تاثیری روی Creeperها خواهد گذاشت یا خیر که قدرتمندتر از TNT به شمار می‌روند.

این ماد حتی شامل موشک‌های بالستیک و افکت صوتی مخصوص نیز می‌شود. در ویدئویی که در ماه مارچ منتشر شده بود نشان می‌داد چندین موشک بالستیک یک شهر را درون ماینکرفت بمباران کرده‌اند و در آن از افکت‌های آتش‌زای درخشانی نیز استفاده شده بود. انجین صوتی به کار گرفته شده سرعت صدا و طنین آن را محاسبه کرده و میزان صوت انفجار را در فاصله بیشتر خنثی می‌کند. پلیرها می‌توانند از این موشک‌های برای نابودی دشمنان مختلف استفاده نمایند.

این ماد هم‌چنان تاریخ انتشار مشخصی نداشته اما با توجه به سرعت پیشرفتی که توسط سازنده آن داشته است، انتظار می‌رود در آینده نزدیک شاهد در دسترس قرار گرفتن آن به صورت عمومی برای مخاطبین باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments