1%
  • 0/10

بازسازی سفینه فضایی استار وارز در ماینکرفت

طرحی درخشان از کشتی جنگ ستارگان

بازسازی سفینه فضایی استار وارز در ماینکرفت ۰ ۰۹ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سفینه فضایی استار وارز

یکی از پلیرهای مستعد ماینکرفت مهارت خود را به کار گرفته و به واسطه آن به بازسازی سفینه فضایی استار وارز در ماینکرفت پرداخته است.

این کاربر مقیاس بزرگی از سفیه Star Frigate مربوط به کلاس Munificent که در واقع سفینه فضایی مربوط به فیلم Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith می‌شود را ساخته است. این کاربر شیفه ماینکرفت و جنگ ستارگان به طراحی و پیاده‌سازی طرح خود از کشتی مورد بحث کرده و آن را در فضای آنلاین به اشتراک گذاشته است. این کشتی فضایی در مقیاس بسیار بزرگ بوده و نسبت یک به یک آن چیزی که در فیلم به نمایش در آمده بود را نیز حفظ کرده است.

ساخت طراحی‌های بزرگ چیز جدیدی در بازی ماینکرفت محسوب نمی‌شود و پلیرها اغلب با استفاده از مهارت و خلاقیت خود و هم‌چنین با بهره‌گیری از ابزارهای کاربردی که ماینکرفت در اختیارشان قرار می‌دهد سازه‌هایی طراحی می‌کنند که می‌تواند دهان سایر کاربران را باز نگه دارد. از شهرهای بزرگ گرفته تا قلعه‌های پرجزئیات، کاربران ماینکرفت با هر کدام از ساخته‌های جدید خود، توانایی درخشان خود را به نمایش می‌گذارند. مجموعه جنگ ستارگان نیز همواره یکی از منابع الهام رایج برای مخاطبین این بازی بوده و اکنون بازسازی سفینه فضایی استار وارز که مربوط به جدایی‌طلب‌ها (Separatist) بوده، سطح ساخته‌های آینده را ارتقاع خواهد داد.

این سازه درخشان یک بخش از ناوگان بزرگ سفینه‌های استار وارز محسوب می‌شود که شامل هفت جنگنده فضایی و هشت کشتی فضایی بزرگ‌تر می‌شود. سازنده این طرح که یکی از کاربران ردیت با نام kacperkkl بوده توضیح می‌دهد که سعی کرده هر کشتی را حفظ نسبت یک به یک آن بسازد و بدین طریق می‌توان نتیجه گرفت برخی از کشتی حقیقتا ابعاد غول‌آسایی دارند. این کاربر به این موضوع اشاره داشته که علیرغم اندازه و مقیاس این کشتی، این طرح در اصل یکی از کشتی‌های کوچک این ناوگان محسوب می‌شود. حال آن که در ساخت بازسازی سفینه فضایی استار وارز از 808 بلاک در طول، 459 بلاک در عرض و 256 بلاک در ارتفاع آن استفاده شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments