1%
  • 10/10

اگر ده میلیون بلاک در Minecraft حرکت کنید چه می‌شود؟

کشف موارد عجیب

اگر ده میلیون بلاک در Minecraft حرکت کنید چه می‌شود؟ ۳ ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
ده میلیون بلاک در Minecraft

به تازگی کاربری ده میلیون بلاک در Minecraft حرکت کرده و تصاویر منتشر شده نشان می‌دهد دنیای آن پس از طی چنین مسافتی تا چه اندازه عجیب می‌شود.

عنوان ماینکرفت به واسطه نقشه‌های بزرگ دنیای خود شناخته می‌شود و از طریق سیستم تولید محیط رویه‌ای خود ساعت‌ها محتوا و منطقه برای گشت و گذار در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهد. به این موضوع، هزاران زیست بومی که در ساخته کمپانی موژانگ (Mojang) قرار دارد را نیز اضافه کنید. در نتیجه پلیرها همیشه کاری برای انجام دادن خواهند داشت.

ابعاد نقشه ماینکرفت بسیار قابل توجه است و به میزان 1.5 میلیارد مایل مربع می‌رسد که سبب می‌شود این میزان، هشت برابر ابعاد زمین باشد. در حالی که طی کردن مسافت‌های طولانی در بازی امکان پذیر است، زیرا نقشه آن به صورت تکنیکی بی‌نهایت است، انجام دادن آن بسیار دلهره‌آور به نظر می‌رسد. زیرا پلیر باید مدت زمان طولانی را بدون آن که پناهگاه ثابتی داشته باشد، زنده بماند. با این حال یکی از کاربران کنجکاو این بازی، این ماموریت را به جان خریده و مسافت طولانی را طی کرده تا ببیند چه اتفاقی در بازی خواهد افتاد.

کاربر Both-Challenge-3204 در وبسایت ردیت ده میلیون بلاک در Minecraft حرکت کرده و در نتیجه آن زمینی به شکل باگ شده در برابر او قرار گرفته است. دو تصویر اول به اشتراک گذاشته، دره‌ای را به نمایش می‌گذارد که در آن پلیر می‌تواند لایه‌های زیرین زمین از جمله مذاب به همراه گذرگاه‌ها و آبشارهایی را مشاهده کند. تصویر دیگری، روستایی را نشان می‌دهد با این حال زمین باگ شده سبب شده تا برخی از اجزای محیط از صحنه حذف شود. در نتیجه ساختار روستا از هم منفصل بوده و تنها زمین کوچکی در آن دیده می‌شود.

کنجکاوی این کاربر سبب شد تا سایر کاربران کامنت‌هایی درباره آن منتشر کرده و طی آن Far Lands را یادآوری نمایند. ویژگی که زمانی در بازی وجود داشت و در اصل باگی بود که باعث می‌شد پلیرها پس از آن که 12.5 میلیون بلاک را در بازی حرکت کردند با چیزی شبیه به انتهای دنیا مواجه شوند. ویژگی که البته چند سال پیش از بازی حذف شد و مرزهای دنیا جایگزین آن شدند که انتهای نقشه بازی به شمار می‌روند. مرزهای بازی شامل 30 میلیون بلاک بوده و علنا رسیدن به آن ناممکن به نظر می‌رسد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments