1%
  • 0/10

نام آپدیت 1.20 بازی ماینکرفت بالاخره مشخص شد!

سفری طولانی و پر از حکایت در انتظار شما است!

نام آپدیت 1.20 بازی ماینکرفت بالاخره مشخص شد! ۵ ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
آپدیت 1.20 بازی ماینکرفت

آپدیت 1.20 بازی ماینکرفت بدون شک یکی از بزرگ‌ترین آپدیت‌های تاریخ این بازی کهن سال، ولی به شدت محبوب خواهد بود. توسعه دهندگان این بازی بالاخره بخشی مهم از این آپدیت، یعنی نام آن را با طرفداران در میان گذاشتند.

پس از ماه‌ها انتظار، بالاخره نام آپدیت 1.20 بازی ماینکرفت به طور رسمی اعلام شد. پیش از پرداختن به نام این به روزرسانی، باید اشاره داشت که شما می‌توانید از همین حالا محتویات این به روزرسانی را در نسخه بتای بازی تجربه کنید. در زمان انتشار این مطلب، هنوز تاریخ انتشار نسخه کامل به روزرسانی مشخص نشده است.

بازی ماینکرفت اولین مرتبه در سال ۲۰۱۱ به انتشار رسید و پایبند ماندن توسعه دهندگان به توسعه بیشتر و بهبود این بازی، سزاوار تقدیر و تحسین است. اگر به دنیای بازی‌های ویدیویی طی سال‌های اخیر توجه داشته باشید، متوجه می‌شوید به دلیل ازدیاد بازی‌های لایو سرویس، بسیاری از توسعه دهندگان به سرعت بازی‌های خود را رها کرده و به توسعه پروژه‌ای جدید می‌پردازند.

با این حال، ما استودیویی مانند موجانگ (Mojang) را تماشا می‌کنیم که با مدیریت بی نظیر، به توسعه و بهبود پیاپی بازی محبوب خود پرداخته و حتی اعلام کرده‌اند نیازی به توسعه نسخه دوم بازی ماینکرفت نبوده و این در حالی است که آن‌ها بدون شک با توسعه نسخه دوم می‌توانند سودی هنگفت به دست بیاورند. فراغت بازی ماینکرفت از زمان خوردن و کهنه شدن، بزرگ‌ترین ویژگی این بازی است. توسعه دهندگان از ابتدا این بازی را به خوبی بنا کرده و حال پس از گذشت بیش از یک دهه از انتشار اولیه، طبقات جدید را بر پایه‌های مستحکم پروژه خود اضافه می‌کنند.

نام آپدیت 1.20 بازی ماینکرفت در کمتر از یک روز پیش در وبسایت رسمی این بازی قرار گرفت. این به روزرسانی عظیم با نام Trails & Tales به انتشار می‌رسد. به گفته توسعه دهندگان، نام Trails & Tales به معنی «مسیرها و قصه‌ها» به بهترین شکل سفری که در ماینکرفت به کاربران هدیه می‌شود را شرح می‌دهد و به عبارت دیگر همه محتوای آپدیت جدید را در بر می‌گیرد.

با توجه به تمام محتوای معرفی شده، آپدیت 1.20 بازی ماینکرفت یکی از بزرگ‌ترین به روزرسانی‌های تاریخ این بازی خواهد بود. ویژگی باستان شناسی، بزرگ‌ترین ویژگی این آپدیت، در کنار بسیاری از محتوا و ویژگی‌های جدید دیگر است. از جمله دیگر ویژگی‌ها می‌توان به زیست بوم جدید شکوفه گیلاس، شخصی سازی سپر، دشمنان جدید و بسیاری ویژگی‌های دیگر اشاره داشت. ما امیدواریم که نسخه نهایی به روزرسانی شامل چند ویژگی غافلگیر کننده دیگر نیز بشود.

این نکته نیز نباید فراموش شود در حالی که هنوز آپدیت جدید به طور رسمی انتشار نیافته، پروژه‌های معرفی نشده بسیاری برای بازی ماینکرفت در استودیو موجانگ در دست توسعه هستند. طبق آخرین اطلاعات لو رفته از این بازی، ما باید منتظر Minecraft World Editor در نسخه بد راک (Bedrock Edition) این بازی باشیم، با این حال دقیقا مانند آپدیت ۱.۲۰، هیچ تاریخ انتشاری برای آن در نظر گرفته نشده است. البته باید اشاره شود، با توجه به حجم به روزرسانی Trails & Tales، نباید منتظر انتشار Minecraft World Editor برای نسخه بد راک در آینده نزدیک باشیم!

طبق اطلاعات در دست، ماه‌های آینده بازی ماینکرفت بسیار پر بار خواهند بود. با انتشار به روزرسانی 1.20، سیلی عظیم از محتوا روانه این بازی شده که به بهترین شکل ممکن طرفداران را تا انتشار به روزرسانی بعدی سرگرم نگه می‌دارد. علاوه بر آن، بازی Minecraft Legends به زودی منتشر شده که تجربه مبارزات بازیکن در برابر بازیکن (PvP) را به شکلی متفاوت و کامل‌تر در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در پایان باید اشاره داشت اگر منتظر بازی Minecraft 2 هستید، نباید چندان امیدی به معرفی یا انتشار آن در سال ۲۰۲۳ داشته باشید. نظر شما درباره آپدیت 1.20 بازی ماینکرفت و نام انتخاب شده برای آن چیست؟ فکر می‌کنید این آپدیت بزرگ موفق خواهد شد؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments