1%
  • 0/10

مایکروسافت قصد دارد جای خالی E3 سال ۲۰۲۲ را پر کند!

مایکروسافت در حال مذاکره با استودیوهایی بزرگ برای برگزاری مراسمی بزرگ

مایکروسافت قصد دارد جای خالی E3 سال ۲۰۲۲ را پر کند! ۰ ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
شایعات مراسم مشابه E3 توسط مایکروسافت

در حالی که مراسم E3 سال ۲۰۲۲ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، این گونه به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت قصد دارد جای خالی احتمالی این مراسم را پر کرده و مراسمی مشابه با E3 را طی سال ۲۰۲۲ برگزار کند.

شرکت مایکروسافت طی روز ۱۶ مارس سال جاری میلادی، برابر با ۲۵ اسفند ماه ۱۴۰۰ میزبان مراسم ID@Xbox خواهد بود، ولی به نظر این تازه آغاز مسیری جدید برای مایکروسافت است. نیک بیکر (Nick Baker) یکی از موسسان وبسایت XboxEra طی گزارشی اعلام کرد که دو مراسم دیگر طی ماه‌های می (۱۱ اردیبهشت ماه الی ۱۰ خرداد ماه) و سپتامبر (۱۰ شهریور ماه الی ۸ مهر ماه) توسط شرکت مایکروسافت برنامه ریزی شده است.

نکته جالب توجه این است که به گفته یکی از فعالان قابل اعتماد صنعت بازی سازی، مراسم جدید مایکروسافت پس از ID@Xbox طی ماه می برگزار نشده و باید منتظر آن طی ماه ژوئن (۱۱ خرداد ماه الی ۹ تیر ماه) باشیم. ناگفته نماند که این مراسم به احتمال بسیار بالا مراسمی مشابه با مراسم E3 باشد. به نحوی، مایکروسافت که طی سال‌های پیش تلاش داشته مراسمی طی ماه می برگزار کند امسال از برگزاری مراسم صرف نظر کرده و قصد دارد مراسمی جدید طی ماه ژوئن ارائه دهد.

اخبار و شایعات مربوط به مراسم شبیه به E3 توسط مایکروسافت به نقل از خبرنگار قابل اعتماد وبسایت GameBeast یعنی جف گراب (Jeff Grub) طی مصاحبه با VentureBeat منتشر شدند. جف گراب در این باره گفت:

احتمالا به زودی اطلاعات بیشتری برای انتشار در دسترس من قرار می‌گیرد، ولی باید بگویم این مراسم نه طی ماه می، بلکه طی ماه ژوئن برگزار می‌شود. البته ممکن است آن‌ها کارهایی در می و سپتامبر نیز انجام دهند، من اطلاع ندارم، ولی می‌دانم مایکروسافت در حال پایه ریزی مراسمی شبیه به E3 طی ماه ژوئن است.

اندی رابینسون (Andy Robinson) از خبرنگاران وبسایت معتبر VGC نیز اخباری مشابه برای ما داشت و در این باره گفت:

آن‌ها در حال مذاکره با شرکای خود برای نمایش بازی‌هایی بزرگ در این مراسم هستند. اتفاقات زیادی در حال رخ دادن بوده و حالا در ماه مارس هستیم و آن‌ها نمی‌توانند مسیر این قطار را تغییر داده یا کشتی خود را به اسکله مبدا بازگردانند. آن‌ها به طور کامل در مسیر قرار گرفته و طی این بازه زمانی (ماه ژوئن) باید منتظر اتفاقی خاص باشیم.

با توجه به شایعات انتشار یافته، برگزاری مراسمی مشابه به E3 توسط مایکروسافت بسیار محتمل است. در سوی دیگر تام هندرسون (Tom Henderson) از دیگر فعالان قابل اعتماد صنعت بازی سازی اعلام کرد که امسال احتمالا شاهد برگزاری مراسم E3 به صورت کاملا دیجیتال باشیم و همین موضوع برگزاری مراسمی شبیه به E3 توسط مایکروسافت را افزایش می‌دهد. مایکروسافت سال‌های بسیاری است که در مراسم E3 حضور داشته و حتی آن‌ها طی سال ۲۰۲۰ که مراسم E3 به دلیل شیوع ویروس کووید-۱۹ لغو شد نیز مراسمی اختصاصی طی ماه جولای برگزار کردند.

این نکته را نباید فراموش کرد که این اخبار همه و همه بر اساس شایعات و حدس و گمان فعالان دنیای بازی‌های ویدیویی بوده و نباید تا زمان انتشار اخبار رسمی به هیچ یک از آن‌ها اعتماد داشت. شما چه فکری می‌کنید؟ به نظر شما امسال شاهد مراسمی مشابه E3 توسط مایکروسافت خواهیم بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments