تصاویر جدیدی از بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد

به‌روزرسانی با حجم ۱۵۰ گیگ برای تسترها

تصاویر جدیدی از بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد نیکان صبوری ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
تصاویر جدیدی از بازی Microsoft Flight Simulator

به تازگی تصاویر جدیدی از نسخه‌ی آلفای بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد.

در میان مجموعه‌های انحصاری شرکت مایکروسافت، از جمله Gears of War و Forza که حسابی در میان بازیکنان محبوب هستند، Microsoft Flight Simulator نیز یکی از قدیمی‌ترین فرنچایزها به شمار می‌رود که نسخه‌ی اول آن در سال ۱۹۸۲ میلادی روانه بازار شد. در پی استقبال خوب بازیکنان از این عنوان، ردموندی‌ها همچنان به ساخت دنباله‌ی بازی ادامه دادند و در حال حاضر چیزی در حدود شش سال از انتشار آخرین نسخه‌ی آن تحت عنوان Microsoft Flight Simulator X می‌گذرد. حال، زمان آن فرا رسیده تا نسل بعدی این مجموعه‌ی شبیه‌ساز پرواز به دست بازیکنان برسد. این بازی جدید تنها با نام Microsoft Flight Simulator شناخته می‌شود و قرار است در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شود.

تیم سازنده‌ی بازی به صورت رسمی اعلام کرد که به زودی، به‌روزرسانی بزرگی برای این بازی منتشر می‌کند که حجم بازی را نزدیک به ۱۵۰ گیگابات خواهد رساند. در این به‌روزرسانی قرار است که باگ‌های بسیار زیادی رفع شده و محتوای تازه‌ای به این بازی اضافه گردد. کسانی که در بخش تست این عنوان هستند، می‌بایست این محتویات را بررسی و مشکلات آن را به تیم توسعه‌دهنده گزارش دهند. بسیاری از این تستر‌ها اکنون به این به‌روزرسانی دسترسی داشته و تصاویر زیبایی از این بازی منتشر کرده‌اند. اگر به جزییات منتشر شده‌ی این تصاویر نگاه کنید، علت حجم عظیم این بازی را خواهید یافت.

Microsoft Flight Simulator قرار است بزرگ‌ترین نسخه‌ی این مجموعه بازی باشد. استودیوی آسوبو که وظیفه‌ی تولید این بازی را برعهده دارد، به صورت رسمی اعلام کرد که در این قسمت تقریبا تمامی فرودگاه‌های جهان طراحی شده و بازیکنان می‌توانند از کلیه‌ی فرودگاه‌های بین المللی، فرودگاه‌های کوچک و حتی محلی در سراسر جهان برای نشست و برخاست هواپیماهای خود استفاده کنند. همچنین در بازی شاهد تغییرات فصلی خواهیم بود که جزییات بسیار زیادی خواهد داشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا