#مهسا_امینی

مقایسه بازی Microsoft Flight Simulator و دنیای واقعی در تصاویر تازه

وقتی تشخیص بازی از واقعیت سخت می‌شود

مقایسه بازی Microsoft Flight Simulator و دنیای واقعی در تصاویر تازه امیر سلیمی ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
مقایسه Microsoft Flight Simulator و دنیای واقعی

به تازگی تصاویر جدیدی از بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شده است که به مقایسه بازی با دنیای واقعی می‌پردازد.

طی مراسم ایکس باکس در E3  سال گذشته، مایکروسافت با همکاری استودیو اسوبو از بازی Microsoft Flight Simulator، آخرین نسخه از شبیه‌ساز پرواز محبوب خود، رونمایی کرد تا تجربه‌ای واقعی از پرواز را برای کاربران به ارمغان بیاورد. این استودیو فرانسوی از داده‌های ماهواره‌ای Bing استفاده می‌کند تا جزئیاتی ‌نظیر محل قرارگیری درخت‌ها، خانه‌ها، دریاچه‌ها‌، کوه‌ها و تمامی مناظری که انتظار دارید در مقیاسی مشابه واقعیت ببینید، در بازی به نمایش گذاشته شوند.

حال، به لطف تصاویر جدید منتشر شده از Microsoft Flight Simulator می‌توان به مقایسه محیط‌های بازی با مکان‌های دنیای واقعی پرداخت تا دید که اسوبو چقدر در تلاش خود برای ساخت شبیه‌سازی واقع‌گرایانه‌ی محیط‌ها ‌موفق بوده است. در این تصاویر، سوئیس، فرانسه، نیوزلند، روسیه، مکزیک و ایالات متحده آمریکا، کشورهایی هستند که به طور خاص به نمایش درآمده‌اند. با بررسی تصاویر منتشر شده می‌توان به رئالیسم جادویی بازی پی‌برد، به‌حدی که گاهی تشخیص واقعیت از بازی سخت می‌شود.

۸ تصویر از بازی منتشر شده که درمیان آن‌ها می‌توان به عکس‌های هوایی خارق‌العاده‌ای از کوه‌های نیوزیلند، دریاچه لوسرن در سوئیس و مجسمه آزادی در نیویورک اشاره کرد.

در آخر، بازی Flight Simulator 2020 قرار است در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و ویندور 10 منتشر شود. از آنجایی که قابلیت دید اول شخص در بازی وجود دارد، احتمالا در آینده شاهد پشتیبانی این عنوان از VR نیز باشیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا