1%
  • 0/10

فروش بازی Metro Exodus از 10 میلیون نسخه عبور کرد

سفر موفق آرتیوم و دیگر دوستان در سطح زمین!

فروش بازی Metro Exodus از 10 میلیون نسخه عبور کرد ۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
فروش بازی Metro Exodus

براساس اطلاعات اعلام شده توسط استودیو سازنده مشخص شد فروش بازی Metro Exodus از 10 میلیون نسخه عبور کرده است.

با اطلاعاتی که پیش از این منتشر شده می‌دانیم که استودیو 4A Games در حال حاضر روی دو نسخه جدید از مجموعه Metro در حال کار است. با این حال اثر قبلی آن‌ها به عملکرد تجاری مطلوب خود ادامه می‌دهد. براساس آمار اعلام شده از سوی سازندگان، فروش بازی Metro Exodus از میزان 10 میلیون نسخه عبور کرده است. عنوانی که در ماه فوریه سال 2019 منتشر شد و براساس آخرین آمار ارائه شده در ماه می 2023 فروش آن به 8.5 میلیون نسخه رسیده بود.

به عنوان دنباله‌ای برای بازی Metro: Last Light که در سال 2013 منتشر شد، عنوان Exodus داستان را از جایی دنبال می‌کند که طی آن شخصیت اصلی این مجموعه یعنی آرتیوم (Artyom) به همراه دیگر شخصیت‌های بازی از جمله آنا (Anna) تصمیم می‌گیرند به امید یافتن آن چه از بشریت باقی مانده توسط قطاری به نام آئورا (Aurora) شهر مسکو را ترک نمایند.

برخلاف عناوین قبلی این مجموعه که هم به صورت خطی هم در اکثر اوقات زیر زمین و در متروهای متروکه شهر مسکو دنبال می‌شد، در Exodus محیط‌های گسترده در روی سطح زمین در برابر گیمر قرار گرفته و در نقاط مختلف محیط، کالکتیبل‌ها و فعالیت‌های جانبی متفاوتی قرار داده شده است. قابلیت کرفت یا ترکیب مواد و اشیا مختلف به منظور ایجاد ابزار و سلاح‌های جدید به بازی راه پیدا کرده و هم‌چنین ماموریت‌های جانبی هم به بازی اضافه شده که تکمیل کردن آن‌ها می‌تواند آپریدهای مختلفی را در دسترس گیمر قرار دهد.

عنوان Metro Exodus برای پلتفرم‌های نسل هشتم و نسل نهم در دسترس قرار دارد. نسخه بعدی این مجموعه تحت عنوان Metro Awakening قرار است یک تجربه واقعیت مجازی بازی باشد که پیش از اتفاقات نسخه نخست یعنی Metro 2033 دنبال شده و در سال جاری برای هدست‌های واقعیت مجازی PlayStation VR2، Meta Quest 2 و Meta Quest 3 و PC VR عرضه می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments