بازگشت صداپیشگان اصلی در ریمیک بازی Metal Gear Solid 3

دیوید هیتر و همکارها

ریمیک بازی Metal Gear Solid 3

بر اساس بیانیه کونامی، صداپیشه‌های اصلی متال گیر سولید در این نسخه ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 نقش‌آفرینی می‌کنند.

در رویداد شب گذشته پلی استیشن شوکیس، شرکت کونامی با همکاری سونی نخستین تریلر از نسخه ریمیک بازی متال گیر سولید ۳ را به اشتراک گذاشت. این ویدیوی سینماتیک جزئیات خاصی از بازی ارائه نمی‌دهد و صرفا حیات وحش خطرناک، محیط جنگلی بازی و نیکد اسنیک را به تصویر می‌کشد.

ساعاتی پس از انتشار این تریلر، تیم سازنده در وب‌سایت رسمی خود اطلاعات کوتاهی از گیم پلی و از همه مهم‌تر، صداپیشه‌های بازی منتشر کرد. طبق بیانیه مطبوعاتی کونامی، بازی به طور تمام و کمال به نسخه اصلی پایبند بوده و صداپیشه‌های اصلی متال گیر سولید در این نسخه نیز نقش‌آفرینی می‌کنند.

این بدان معناست که دیوید هایتر بار دیگر وظیفه صداپیشگی نیکد اسنیک را برعهده دارد که بدون شک بسیاری از طرفداران از شنیدن دوباره صدای او هیجان‌زده می‌شوند. صدای هایتر یکی از نمادهای مجموعه به شمار می‌رود که بازیکنان از بازگشت او به این سری حسابی خوشحال هستند.

به گفته کونامی، ریمیک متال گیر سولید ۳ به داستان و طراحی بازی اصلی کاملا وفادار بوده و گیم‌پلی را با استفاده از جلوه‌های بصری خیره‌کننده و بهبود یافته، تجربه مدرن و لذت‌بخشی از بازی را برای هوادارها به ارمغان می‌آورد.

شرکت کونامی هنوز تاریخ انتشار ریمیک بازی Metal Gear Solid 3 Snake Eater را مشخص نکرده و چه بسا استودیو سازنده بازی و موتور توسعه‌دهنده آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال، این عنوان قرار است برای کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا