تماشا کنید: با قابلیت‌های شخصیت هورایزن در Apex Legends آشنا شوید

جدیدترین قهرمان ایپکس، یک دانشمند است

استودیوی آمریکایی ریسپاون اینترتینمنت با انتشار یک تریلر ۸۴ ثانیه‌ای، به معرفی قابلیت‌های شخصیت هورایزن در Apex Legends پرداخته است.

اوایل فوریه‌ی سال گذشته بود که ریسپاون اینترتینمنت در اقدامی غیرمنتظره و بدون هیچ گونه زمینه‌چینی، از محصول جدیدش تحت عنوان Apex Legends رونمایی کرد. این بازی در سبک بتل رویال ساخته شده و در زمان عرضه ۸ شخصیت داشت که هر یک از قابلیت‌های منحصر به فردی برخوردار هستند. با گذشت مدتی، فصل نخست رقابت‌ها آغاز شد و همزمان با آن، استودیوی آمریکایی نه تنها محتواهای تازه‌ای را به بازی اضافه کرد، بلکه شخصیت کاملا جدیدی به نام اوکتان را به لیست قهرمانان افزود. این روند طی ماه‌های گذشته ادامه داشته و تعداد شخصیت‌های قابل‌انتخاب در حال حاضر به رقم ۱۴ می‌رسد. با شروع فصل هفتم طی روز‌های آتی، شاهد تغییر این عدد خواهیم بود.

ریسپاون اینترتینمنت با انتشار یک تریلر یک دقیقه و ۲۴ ثانیه‌ای، به معرفی کامل شخصیت هورایزن در Apex Legends پرداخته است. ویدیویی که چند روز پیش به فضای مجازی راه یافته بود، به سرگذشت او پرداخت اما تریلری که دقایقی قبل به اشتراک گذاشته شد، انواع قابلیت‌هایش را به تصویر می‌کشد. هورایزن با نام مستعار Gravitational Manipulator شناخته شده و قابلیت‌هایش نحوه‌ی تاثیر جاذبه روی تمامی شخصیت‌ها را تغییر می‌دهد. قابلیت Passive او، Spacewalk نام دارد. پانزدهمین قهرمان ایپکس به لطف این قابلیت حین پرواز و فرود آمدن از کنترل بیشتری برخوردار است. قابلیت Tactical هورایزن تحت عنوان Gravity Lift شناخته می‌شود. او قادر است یک دستگاه کوچک را به نقطه‌ی مورد نظر پرتاب کرده و در آنجا، یک جریان ایجاد کند؛ جریانی که به واسطه‌ی آن می‌توان به لوکیشن‌های مرتفع دسترسی داشت.

Gravity Lift، تنها برای دسترسی به لوکیشن‌های مرتفع نیست. کاربر می‌تواند آن را به نزدیکی دشمن خود پرتاب کرده تا او را از زمین جدا کند. همین اتفاق، فرصت فوق‌العاده‌ای را برای کشتن رقیب به وجود می‌آورد. در نهایت، به قابلیت Ultimate می‌رسیم. هورایزن یک ربات به نام N.E.W.T دارد که سیاهچاله ایجاد می‌کند. این سیاهچاله افرادی که در شعاع نزدیک باشند را به سمت خود کشیده و برای چند ثانیه به همین صورت نگه می‌دارد. از این قابلیت می‌توان برای بیرون کشیدن دشمنان از پشت کاور‌های خود و شلیک بی‌وقفه به آن‌ها استفاده کرد. اینطور که به نظر می‌رسد، همزمان با ناپدید شدن سیاهچاله یک انفجار رخ می‌دهد؛ انفجاری که به افراد حاضر در شعاع نزدیک صدمه وارد می‌کند.

جدا از قهرمان و بتل پس جدید، کاربران Apex Legends می‌توانند خود را برای اضافه شدن Olympus آماده کنند. نقشه‌های Kings Canyon و World’s Edge شامل دشت، کوه، تپه و تاسیسات مختلف می‌شوند اما سومین نقشه بر اساس یک شهر مدرن طراحی شده که آسمانخراش‌های زیادی دارد. از همه مهم‌تر، در نقاط مختلف الیمپس شاهد خودروهایی به نام تریدنت خواهیم بود که می‌توان سوارشان شد. این خودروهای پرنده سه نفر ظرفیت داشته و همچنین از فضایی برای قرار دادن تجهیزات مختلف مثل مینی‌گان برخوردار است.

فصل هفتم Apex Legends در تاریخ ۱۴ آبان (مصادف با ۴ نوامبر) آغاز می‌شود. همزمان با این اتفاق، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی روی فروشگاه استیم هم قرار خواهد گرفت. از آن‌جایی که بسیاری از کاربران فروشگاه ولو را به اوریجین ترجیح می‌دهند، باید شاهد استقبال از نسخه‌ی استیم باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا