با Horizon شخصیت جدید Apex Legends آشنا شوید

منتظر فصل جدید باشید

با Horizon شخصیت جدید Apex Legends آشنا شوید مهسا سپاهی ۰ ۰۶ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی

توسعه‌دهندگان بازی بتل رویال Apex Legends از شخصیت جدید این عنوان که Horizon نام دارد، رونمایی کردند.

به‌تازگی استودیوی بازی‌سازی ریسپاون اینترتیمنت (Respawn Entertainment) ویدیویی منتشر کرده که Stories From The Outlands نام دارد. محتوای این ویدیو شامل معرفی قهرمان جدید بازی Apex Legends است که دکتر مری سومرز (Dr. Mary Somers) نام دارد، اما قرار است او را با نام Horizon بشناسیم و تجربه‌ی جذابی از مبارزه را با او داشته باشیم.

طبق اطلاعات منتشر شده، شخصیت Horizon قبلا یکی از دانشمندان برجسته‌ی انرژی کهکشان بوده است. او ماموریت داشته از Olympus در برابر خطرات مختلف محافظت کند و به همین منظور، به ماموریتی برای پیدا کردن کریستال‌های‌‌ انرژی اعزام می‌شود تا جلوی نابودی این سیاره را بگیرد. در واقع، کریستال‌های‌‌ انرژی کلیدی برای جلوگیری از فاجعه به حساب می‌آمدند. او قبل از ترک سیاره به پسرش قول می‌دهد تا سالم و سلامت پیش او برگردد. در نهایت، حین ماموریت به او خیانت می‌شود و او را در دوردست‌ها رها می‌کنند. او کریستال‌های انرژی را بدست می‌آورد و پس از ۸۷ سال بازمی‌گردد؛ زمانی که دیگر هیچ چیز از سیاره‌ی Olympus و خانه‌ی او باقی نمانده است.

شخصیت جذاب Horizon قرار است با آغاز فصل هفتم Apex Legends به این بازی اضافه شود. با وجود آن‌که هنوز درمورد مهارت‌ها و قابلیت‌های این قهرمان گزارشی به‌دست نیامده، پیش‌بینی می‌شود توسعه‌دهندگان به‌زودی خبرهای جدیدی منتشر کنند. همچین، فصل جدید این عنوان تیراندازی در تاریخ ۴ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۴ آبان ماه امسال) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

بازی Apex Legends درحال حاضر به صورت کاملا رایگان روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند از قابلیت کاربردی کراس پلی آن استفاده کنند.

به منظور تجربه‌ی بهتر کاربران و موفقیت آن‌ها در بازی Apex Legends، مطلبی در سرگرمی منتشر شده که می‌توانید از آن استفاده کنید و در این عنوان پیروز شوید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا