1%
  • 0/10

بازیگر سریال اکو؛ تنها دو شخصیت توانایی شکست دادن کینگ پین را دارند

اشاره به کراس اوری رویایی؟!

بازیگر سریال اکو؛ تنها دو شخصیت توانایی شکست دادن کینگ پین را دارند ۶ ۱۴ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
بازیگر سریال اکو

بازیگر سریال اکو که قراره تا چند روز آینده دوباره به دنیای سینمایی مارول باز‌گردد، به‌تازگی درباره شخصیت‌هایی صحبت کرده که توانایی شکست دادن کینگ پین را دارند.

وینسنت دینافریو (Vincent D’Onofrio) یکی از چهره‌های مطرح سینما است که بیشتر به‌خاطر ایفای نقش ویلسون فیسک ملقب به کینگ پین در مجموعه سه فصلی Marvel’s Daredevil شناخته می‌شود. حضور او در قامت این آنتاگونیست معروف و شیمی که با قهرمان داستان، یعنی دردویل چارلی کاکس (Charlie Cox) داشت، از جمله عواملی بود که باعث شد اولین پروژه مارولی نتفلیکس به موفقیتی چشمگیر و بی‌سابقه دست پیدا کند. به‌همین خاطر حضور افتخاری دینافریو در قسمت پایانی سریال Hawkeye با استقبال طرفداران مواجه و درب دنیای سینمایی مارول به روی کینگ پین باز شد.

وقتی مایا در سکانس پایانی سریال به صورت فیسک شلیک کرد، همه گمان کردیم که مارول پتانسیل کینگ پین را به‌خاطر یک حضور افتخاری کوتاه هدر داده، اما خوشبختانه برنامه آنها چیز دیگری بود. بعد از ایفای نقشی کلیدی در اسپین آف تلویزیونی Echo، کینگ پین دینافریو قراره در ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again مقابل شیطان هلزکیچن قرار بگیرد (درست مثل سریال اصلی). همچنین طبق گزارش‌های غیر رسمی انتظار می‌رود که ابرشرور فیلم مورد انتظار Spider-Man 4 نیز باشد.

در صحبت با Jake’s Takes، دینافریو فاش کرده که تنها اسپایدرمن و دردویل توانایی شکست دادن کینگ پین را دارند. اگرچه هیچ اطلاعات رسمی از داستان سریال Daredevil: Born Again و فیلم Spider-Man 4 در دست نیست، اما صحبت‌های او به‌طور غیرمستقیم شایعه و گمانه‌زنی‌های مطرح شده را تایید می‌کند. در واقع احتمال تبدیل شدن کینگ پین به شهردار جدید شهر نیویورک و استفاده از قانون برای تفرقه افکنی بین قهرمانان (سناریو مشابه Captain America: Civil War) در یکی از پروژه‌های مذکور، بیش از پیش بالا رفته است.

این یک سوال بسیار دشوار است، زیرا من چنین چیزی را نمی‌بینم. مرگ کینگ پین سناریویی نیست که بخواهم بهش فکر کنم. او هرگز در کمیک‌ها نمرده، بنابراین جان بخشیدن به چنین سناریویی کار بسیار دشواری است. به‌همین خاطر می‌خواهم در مورد اینکه چه کسی می‌تواند شکستش بدهد صحبت کنم. به نظر من تنها شخصیت‌هایی که می‌توانند به معنای واقعی کلمه او را شکست بدهند، دردویل و اسپایدرمن هستند.

اکنون که کینگ پین و دردویل به دنیای سینمایی مارول راه پیدا کرده‌اند و قراره در سریال Daredevil: Born Again دوباره مقابل یکدیگر قرار بگیرند، جان بخشیدن به سناریو شایعه شده برای مارول مثل آب خوردن است. مهمترین قدمی که مارول باید در راستای تحقق بخشیدن به رویای طرفداران بردارد، استخدام نویسندگان و شورانرها ماهر است.

تمامی قسمت‌های اسپین آف مورد انتظار Echo در تاریخ ۹ ژانویه (۱۹ دی سال جاری) از دیزنی پلاس و هولو پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments