تصاویر جدید فیلم Matrix 4 شخصیت‌های جدیدی را نشان می‌دهند

پریانکا چوپرا به ماتریکس ۴ می‌آید

تصاویر جدید فیلم Matrix 4

به تازگی تصاویر جدید فیلم Matrix 4 منتشر شده و دو شخصیت جدید با بازی پریانکا چوپرا (Priyanka Chopra) و جاناتان گروف (Jonathan Groff) را به تصویر می‌کشد. فیلم Matrix Resurrections یکی از مورد انتظارترین آثار سینمایی سال آینده و دنباله فرنچایز محبوب و جنجال برانگیز ماتریکس است. 

عنوان می‌شود که نام این اثر بر اساس داستان فیلم و احتمال بازگشت شخصیت‌هایی که در سه قسمت پیشین کشته شده‌اند، انتخاب شده است. اگرچه هنوز مشخص نیست که چگونه اما شخصیت اصلی این فرنچایز نئو کیانو ریوز (Keanu Reeves) نیز به Resurrections باز خواهد گشت و باری دیگر در این دنیای اعجاب انگیز به ماجراجویی خواهد پرداخت. 

هم اکنون که تنها چند هفته تا اکران فیلم باقی مانده است، برادران وارنر. تصاویر جدیدی از Matrix Resurrections را منتشر کرده‌اند که رسما تایید می‌کنند پریانکا چوپرا به جای تنویر آتوال (Tanveer K. Atwal) در نقش جوناس، نسخه قدیمی‌تر ساتی در این فیلم حاضر خواهد شد. 

داستان فیلم ماتریکس ۴ تقریبا ۲۰ سال پس از اتفاقات فیلم  The Matrix Revolutions اتفاق می‌افتد. در این اثر مشاهده می‌کنیم که نئو به عنوان توماس آندرسون (Thomas A. Anderson) بازگشته و به کمک قدرت قرص‌های آبی که مصرف کرده است اکنون در جهان این فرنچایز در یک واقعیت ساختی از سانفرانسیسکو زندگی می‌کند. پس از مدتی او با ترینیتی روبه‌رو شده و علی رغم اینکه او را نمی‌شناسد به حقایق زندگی خود شک می‌کند. همین شک اولین قدم او برای شروع دوباره ماجرای نئو در جهان ماتریکس است. 

تصاویر جدید فیلم Matrix 4

علاوه بر تصاویری که شخصیت پریانکا چوپرا را برای طرفداران به تصویر می‌کشید، تصاویر دیگری نیز منتشر شده است که جاناتان گروف را در نقش مامور اسمیت (Agent Smith) یکی از شخصیت‌های جدید این فرنچایز نشان می‌دهد. 

اگرچه پس از انتشار دو تریلر از این اثر تشخیص شخصیتی که توسط گروف ایفا می‌شود چندان هم سخت نبود و طرفداران تا حدی می‌دانستند که گروف به احتمال زیاد در نقش مامور اسمیت، دشمن دیرینه نئو در این اثر حاضر خواهد شد با این حال هم اکنون با انتشار تصاویر جدید فیلم این امر تایید شد. 

علاوه بر مشخص شدن شخصیت‌هایی که توسط پریانکا چوپرا و گروف ایفا می‌شود، نام چند شخصیت دیگر نیز توسط کمپانی برادران وارنر مشخص شد. 

مکس ریملت، برایان جی اسمیت و توبی اونومر به ترتیب در نقش شخصیت‌هایی به نام شپرد، برگ و سکویا در این اثر حاضر خواهند شد و بسیاری از شخصیت‌های پیشین مانند نایوبی با بازی جیدا پینکت اسمیت (Jada Pinkett-Smith)، مامور جانسون با بازی دنیل برنهاردت (Daniel Bernhardt)، فرنچ‌من با بازی (لمبرت ویلسون (Lambert Wilson) و ترینیتی با بازی کری- ان ماس (Carrie- Anne Moss)‌ به این فرنچایز باز خواهند گشت. 

این اثر در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ (۱ دی ۱۴۰۰) توسط کمپانی برادران وارنر اکران خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا