برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تمام بسته های الحاقی سری بازی Mass Effect و Dragon Age رایگان شدند!

حرکت زیبای بایوور و الکترونیک آرتز گیمرها را شاد کرد

تمام بسته های الحاقی سری بازی Mass Effect و Dragon Age رایگان شدند! ۰ ۲۳ تیر ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
بسته های الحاقی Mass Effect و Dragon Age

استودیو BioWare و شرکت EA طی تصمیمی جنجالی تمام بسته های الحاقی Mass Effect و Dragon Age را رایگان کرده و سیستم قدیمی و منفور خود را در این بازی‌های حذف کردند!

در گذشته تنها راه خرید بسته‌های الحاقی بازی‌های Mass Effect و Dragon Age، خرید ارزی با نام BioWare Points بود که در بسته‌های ۸۰۰ امتیازی به فروش می‌رفت و استودیو بایوور (BioWare) به ندرت آن‌ها را با تخفیف عرضه می‌کرد. البته، بسته‌های الحاقی هرگز با قیمت ۸۰۰ BioWare Points به فروش نرسیده و شما برای خرید هر آنچه که نیاز داشتید، باید چندین بسته ۸۰۰ امتیازی خریداری می‌کردید و در پایان، امکان داشت شما چند هزار امتیاز بدون استفاده در حساب خود داشته باشید که سبب نارضایتی بسیاری می‌شد!

طی روزهای اخیر، شرکت الکترونیک آرتز (EA)، ناشر بازی‌های استودیو بایوور برای کاربرانی که از سال‌ها پیش در حساب خود BioWare Points دارند ایمیلی ارسال کرده و طی این ایمیل از حذف BioWare Points خبر داده است. شما می‌تواند در ادامه شرح این ایمیل را مطالعه کنید:

ما این پیام را برای شما فرستادیم تا اطلاع دهیم از تاریخ ۱۱ اکتبر سال ۲۰۲۲ (۱۹ مهر ماه سال ۱۴۰۱)، تمام BioWare Points شما غیر قابل استفاده خواهد شد. دیگر ارزهای بازی‌های استودیو بایوور از جمله کریستال (Crystal) و پلاتینیوم (Platinum) قابل استفاده خواهند بود.

در راستای حذف این سیستم، الکترونیک آرتز و بایوور تصمیم گرفتند بسته‌های الحاقی برخی بازی‌های قدیمی استودیو بایوور را از این پس به طور رایگان در اختیار کاربران قرار دهند. شما در حال حاضر با ورود به حساب اوریجین (Origin) خود می‌توانید بسته‌های الحاقی بازی‌های Dragon Age: Origins، Dragon Age 2، Mass Effect 2 و Mass Effect 3 را با انتخاب آن‌ها در کتابخانه خود به طور رایگان دریافت کنید.

مجموعه بازی Mass Effect Legendary Edition در کنار هر سه بازی اصلی، شامل تمام بسته‌های الحاقی بخش داستانی این بازی‌ها نیز می‌شود و از این پس کاربرانی که نسخه اصلی هر سه نسخه ابتدایی سری بازی مس افکت را خریداری کرده بودند نیز می‌توانند تمام بسته‌های الحاقی این بازی‌ها را به طور رایگان دریافت کنند.

ناگفته نماند که بسته‌های الحاقی بخش آنلاین چند نفره سری بازی Mass Effect رایگان نشده و شما می‌توانید تا سه ماه آینده با استفاده از BioWare Points برای خرید آن‌ها اقدام کنید. پس از روز ۱۹ مهر ماه، شما می‌توانید آن‌ها را تنها با استفاده از ارز درون بازی‌ها خریداری کنید. متن ایمیل با جملات «نگران نباشید، شما به تمام محتوایی که پیش‌تر با BioWare Points خریداری کرده‌اید دسترسی خواهید داشت. ما اینجاییم تا اگر پرسشی داشتید، به شما پاسخ دهیم.» به پایان رسید.

این اتفاق برای بسیاری خوشایند خواهد بود. حال کسانی که سال‌ها منتظر تجربه بسته‌های الحاقی Mass Effect و Dragon Age بوده و قدرت خرید آن‌ها را نداشتند، می‌توانند آن‌ها را بدون صرف پول و به راحتی تجربه کنند. آیا شما بسته های الحاقی Mass Effect و Dragon Age را تجربه کرده‌اید؟ نظرات خود را درباره آن‌ها با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments