بازی Marvel’s Wolverine احتمالا در سال ۲۰۲۵ عرضه می‌شود

حالا حالاها باید منتظر ماند

تاریخ انتشار بازی Marvel’s Wolverine

آن‌طور که به نظر می‌رسد، تاریخ انتشار بازی مورد انتظار Marvel’s Wolverine توسط یکی از افشاگرهای معروف فاش شده است.

استودیوی اینسامنیاک گیمز با ساخت بازی‌های مرد عنکبوتی مهارت خود در خلق عناوین مارول را به رخ کشید و در پی انتشار موفق بازی اسپایدرمن ۲، اکنون توجه هوادارها به بازی ولورین معطوف شده است؛ اثری که حدود دو سال از معرفی مختصر آن می‌گذرد و متاسفانه تا به امروز اطلاعات چندانی از آن به اشتراک گذاشته نشده است.

در این میان، تا به امروز شایعه‌های متعددی درباره تاریخ انتشار بازی توسط منابع مختلف به گوش رسیده که بر اساس تازه‌ترین این گزارش‌ها، به نظر می‌رسد که این عنوان برای عرضه در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده است. ماجرا از این قرار است که مدتی قبل آقای دنیل ریچمن، از اینسایدرهای معروف صنعت بازی‌ها، اعلام کرده که بازی ولورین در سال ۲۰۲۵ میلادی روانه بازار خواهد شد.

این در حالی است که جف گراب، خبرنگار رسانه ونچربیت، پیش‌تر از عرضه بازی در اواخر سال ۲۰۲۴ میلادی خبر داده بود. با وجود چنین ادعاهای ضد و نقیضی، به نظر می‌رسد عرضه بازی چند ماهی به تعویق افتاده و به همین خاطر بازیکن‌ها برای تجربه آن باید بیش از یک سال منتظر بمانند.

در ادامه این گزارش، آقای دنیل ریچمن معتقد است بازی ولورین گیمرها را به Madripoor می‌برد؛ یک شهر خیالی در جنوب شرقی آسیا در دنیای مارول که به عنوان پناهگاه دزدان دریایی و جنایتکاران به شمار می‌رود. البته، هنوز مشخص نیست که آیا تمام وقایع داستان در این منطقه جریان دارد یا بازیکن‌ها در طول گیم پلی به مناطق دیگر نیز سفر خواهند کرد.

علاوه بر این‌ها، ریچمن معتقد است که بازی Marvel’s Wolverine نسبت به آثار پیشین استودیو اینسامنیاک گیمز خشن‌تر خواهد بود. بهتر است بدانید که پیش‌تر شایعه شده بود که ولورین بیش از اینکه شبیه به یک بازی جهان باز باشد، یک اثر نیمه جهان باز تلقی می‌شود. دقت داشته باشید که هیچ کدام یک از ادعاهای فوق توسط منابع رسمی تایید یا تکذیب نشده و به همین خاطر این گفته‌ها تا اطلاع ثانوی در حد یک شایعه به حساب می‌آیند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا