1%
  • 0/10

کارگردان روایی بازی ولورین مشغول توسعه دنباله Cyberpunk 2077 است

گسترش سی‌دی پراجکت

کارگردان روایی بازی ولورین مشغول توسعه دنباله Cyberpunk 2077 است ۰ ۲۰ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کارگردان روایی ولورین

مری کنی، کارگردان روایی بازی ولورین که به تازگی به استودیو سی‌دی پراجکت ملحق شده، در حال توسعه دنباله Cyberpunk 2077 است.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، استودیو سی‌دی پراجکت رد در حال حاضر روی توسعه چندین پروژه جدید مشغول به کار است. از مهم‌ترین این پروژه‌ها می‌توان به بازی سایبرپانک ۲ و ویچر ۴ اشاره کرد که توسط تیم‌های چند صد نفری مراحل ساخت خود را در سکوت خبری پشت سر می‌گذارند.

در همین راستا، سی‌دی پراجکت برای گسترش تیم‌های سازنده خود، چند وقتی است که شماری از بازی‌سازهای مطرح را به استخدام خود درمی‌آورد که در تازه‌ترین این اقدام‌ها، مری کنی، کارگردان روایی بازی مارول ولورین (Marvel’s Wolverine) که در استودیو اینسامنیاک گیمز روی توسعه بازی‌های اسپایدرمن مایلز مورالز و دچت اند کلنک ریف اپارت نیز کار کرده، به سی‌دی پی جراکت رد ملحق شده است.

با پیوستن او به این استودیو، اکنون این وظیفه به او محول شده که سناریوهای ماموریت‌ها، شخصیت‌پردازی، دیالوگ‌نویسی و صحنه‌های سینمایی برای بازی جدید سایبرپانک انجام دهد. همچنین، قرار است مری کنی پیشنهادهایی را برای روایت داستان بازی به تیم روایی بازی نیز ارائه دهد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر اطلاعات زیادی از دنباله بازی Cyberpunk 2077 در دست نیست، اما با توجه به اینکه پروسه ساخت آن به تازگی وارد مرحله اولیه شده، به نظر می‌رسد که لاقل تا یک یا دو سال آینده معرفی و عرضه نخواهد شد. با این حال، انتظار می‌رود که طی ماه‌های آتی جزئیات بیشتری از این پروژه به اشتراک گذاشته شود.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که یکی از ایرادهای اصلی سی‌دی پراجکت، طولانی شدن مدت زمان ساخت بازی‌ها است؛ به طوری که پروسه توسعه بازی‌های جدید حدود ۵ سال و حتی بیشتر طول می‌کشد. با این حال، این شرکت لهستانی با گسترش تیم‌های خود به این مشکل خاتمه می‌دهد و از این پس عناوین جدید آن‌ها با فواصل زمانی کمتری به دست گیمرها خواهد رسید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments