1%
  • 0/10

فروش مجموعه Marvel’s Spider-Man بیش از 50 میلیون نسخه رسید

محبوبیت باورنکردنی

فروش مجموعه Marvel’s Spider-Man بیش از 50 میلیون نسخه رسید ۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
فروش مجموعه Marvel’s Spider-Man

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی سازندگان مشخص شد فروش مجموعه Marvel’s Spider-Man بیش از 50 میلیون نسخه رسیده است.

شرکت سونی با عرضه عناوین انحصاری و فرست پارتی خود در سالیان گذشته به موفقیت کیفی و تجاری قابل توجهی دست پیدا کرده است. با این حال کمتر عنوانی از مجموعه‌های انحصاری این شرکت توانسته‌اند به موفقیت مجموعه Marvel’s Spider-Man دست پیدا کنند. آثاری که نه تنها با تحسین فراوانی مواجه شده‌اند بلکه عملکرد تجاری درخشانی را برای خود به ثبت رسانده‌اند.

استودیو اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق اعلام کرد فروش مجموعه Marvel’s Spider-Man در سرتاسر دنیا روی تمامی پلتفرم‌ها به بیش از 50 میلیون نسخه رسیده است. براساس اطلاعات منتشر شده در ماه ژوئن 2022، فروش این مجموعه به 33 میلیون نسخه رسیده بود.

پیش از این به اطلاع‌تان رسانده بودیم که بازی Marvel’s Spider-Man 2 تا تاریخ 31 دسامبر 2023 موفق شده بود 10 میلیون نسخه به فروش برساند و همین موضوع سبب شده تا فروش مجموعه به صورت قابل توجه افزایش پیدا کند.

باید به این نکته توجه کنیم که مدتی است شرکت سونی آمار مشخصی در خصوص میزان فروش هر کدام از نسخه‌های قبلی این فرنچایز ارائه نکرده است. این شرکت در ماه آگوست سال 2019 اعلام کرده بود نسخه اول این مجموعه 13.2 میلیون نسخه به فروش رسانده بود. از سوی دیگر یک سال بعد اطلاعات فاش شده از پروفایل لینکداین یکی از کارمندان سونی بین می‌داشت فروش قسمت نخست به 20 میلیون نسخه رسیده بود.

در همین راستا آخرین باری که اطلاعات رسمی در ماه جولای 2021 منتشر شد بیان می‌داشت بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales به فروش 6.5 میلیون نسخه‌ای رسیده بود. حال آن که اطلاعات فاش شده در دسامبر سال گذشته مدعی می‌شد فروش عنوان مذکور تا ژوئن 2023 بیش از 14.4 میلیون نسخه رسیده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments