#مهسا_امینی

حذف یک ساختمان معروف از نسخه کامپیوتر Spider-Man

به چه دلیلی این اتفاق رخ داده است؟

حذف یک ساختمان معروف از نسخه کامپیوتر Spider-Man نریمان هروی ۰ ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
نسخه کامپیوتر Spider-Man

نسخه کامپیوتر Spider-Man ساختمانی معروف به نام One World Trade Center را از صفحه‌ی شروع بازی حذف کرده است!

روز گذشته، یکی از کاربران ساید Reddit متوجه شد تریلر نسخه‌ کامپیوتر Spider-Man (که هفته‌ی گذشته طی رویداد State Of Play پلی استیشن معرفی شد) ظاهرا تفاوتی با نسخه‌ی کنسولی خود دارد. شما در صفحه‌ی شروع بازی Spider-Man در کنسول PS4 می‌توانید ساختمان One World Trade Center را به وضوح مشاهده کنید.

اما اگر با دقت به تریلر نسخه کامپیوتر Spider-Man نگاهی بیندازید، در انتهای تریلر که تاریخ انتشار این بازی برای کامپیوتر نشان داده می‌شود، ساختمان One World Trade Center کاملا غایب است و وجود ندارد.

اگر فکر می‌کنید که این ساختمان در نسخه‌ی اصلی این بازی که در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد، وجود دارد، اشتباه کردید. ظاهرا این ساختمان اصلا در نسخه‌ی اصلی بازی وجود ندارد و صرفا فقط در صفحه‌ی شروع بازی حاضر است. زمانی که شما وارد بازی می‌شوید، به هیچ وجه نمی‌توانید این ساختمان را پیدا کنید.

البته این ساختمان، اولین ساختمانی نیست که از یک بازی Spider-Man حذف شده است. بازی Spider-Man: Miles Morales که در سال ۲۰۲۰ منتشر شد، فاقد ساختمان معروفی به نام Chrysler بود و جای این ساختمان را یک ساختمان معمولی پر می‌کرد.

پس از گذشت مدتی کوتاه اینزومنیاک گیمز اعلام کرد که این ساختمان به دلیل قوانین کپی‌رایت از بازی حذف شده است. ظاهرا اینزومنیاک نتوانسته سر مسائل مالی با صاحب ساختمان Chrysler به توافق برسد و این ساختمان از ماجراجویی مایلز جذف شده است.

ممکن است ساختمان One World Trade Center نیز به همین دلیل از صفحه‌ی شروع نسخه کامپیوتر Spider-Man حذف شده باشد. همچنین هنوز اینزومنیاک هیچ دلیلی را برای این تصمیم ارائه نداده است.

آیا شما برای نسخه کامپیوتر Spider-Man مشتاق هستید؟ آیا آن را خریداری می‌کنید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا