1%
  • 10/10

بازی Spider-Man 3 باید به سوالی بزرگ پاسخ بدهد

چه اتفاقی برای راینو افتاد؟!

بازی Spider-Man 3 باید به سوالی بزرگ پاسخ بدهد ۴ ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Spider-Man 3

جدیدترین اثر اینسامنیاک گیمز مشخص نکرد که راینو چگونه قربانی کریون شکارچی شد، اما بازی Spider-Man 3 باید به این سوال بزرگ پاسخ بدهد.

در ابتدای بازی Marvel’s Spider-Man 2، بازیکنان با ابرشرورهای نمادین زیادی آشنا شدند که برخی در خیابان‌های شهر نیویورک و برخی دیگر در زندان فوق امنیتی RAFT زندگی خود را سپری می‌کردند. هنگامی که کریون از راه می‌رسد، تعداد قابل توجهی از آنها ناپدید می‌شوند یا بهتر است بگوییم توسط کریون شکار می‌شوند. در این میان برخی از اعضای شش خبیث نجات پیدا می‌کنند اما تکلیف راینو چی می‌شود؟ 

اثر جدید اینسامنیاک گیمز از کشتن شخصیت‌های نمادین هراسی ندارد و این یکی از بزرگترین نقاط قوت داستان‌سرایی آن است، زیرا به‌بهترین شکل ممکن قدرت کریون را به رخ می‌کشد. بسیاری از کاربران حین تجربه بازی با گلیچی روبرو شدند که سرنوشت وحشتناک راینو را اسپویل می‌کند. اگر بنا به دلایلی هنوز نتوانسته‌اید Marvel’s Spider-Man 2 را تجربه کنید و نمی‌خواهید اسپویل شوید از مطالعه ادامه مطلب خودداری کنید.

قبل از شروع بازی، کریون موفق می‌شود نیمی از اعضای گروه شش خبیث یعنی شاکر، والچر و اسکورپیون را بکشد اما راینو به‌طرز مشکوکی غایب است. این هیولای روسی غول پیکر حضور پررنگی در Marvel’s Spider-Man و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales داشت و به‌همین خاطر انتظار می‌رفت نقشی کلیدی در داستان بازی داشته باشد. متاسفانه اوضاع طبق انتظار طرفداران پیش نرفت و هیچ اثری از او در طول داستان نبود.

بعدها به‌لطف گلیچی وحشتناک مشخص شد که راینو توسط کریون کشته شده و سرش بریده شده‌اش روی دیوار خانه کروین نصب شده است. اینکه چرا توسعه‌دهندگان تصمیم گرفتند رویارویی راینو با کریون و کشته شدنش را از بازی حذف کنند یک معماست اما جای نگرانی نیست زیرا بازی Spider-Man 3 این فرصت را دارد تا نبرد حذف‌شده آنها را از طریق فلش بک به‌تصویر بکشد. همچنین این احتمال وجود دارد که کشته شدن راینو در یکی از سه بسته الحاقی رایگانی که ساخته شدنش توسط هکرها لو رفته بود، بررسی شود.

بازی Spider-Man 2 هم اکنون به‌صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن 5 قابل تجربه است و به‌ احتمال زیاد اواخر سال ۲۰۲۴ برای پی‌سی پورت می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments