فوتو مد بازی مرد عنکبوتی 2 چه قابلیت‌هایی خواهد داشت؟

این بازی هم اکنون در دسترس قرار دارد

فوتو مد بازی مرد عنکبوتی 2

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی با انتشار یک پست در وبلاگ PlayStation‌ قابلیت‌های فوتو مد بازی مرد عنکبوتی 2 را شرح داده است.

عکاسی و مرد عنکبوتی (Spider-Man) بهم گره خورده‌اند و نمی‌شود محصولی درباره این ابرقهرمان محبوب ساخت و اشاره‌ای به عکاسی نداشت. به هر حال، پیتر پارکر در کمیک بوک‌ها برای گذران زندگی از مرد عنکبوتی عکس گرفته و آن‌ها را تحویل روزنامه دیلی بیوگل می‌دهد. با در نظر گرفتن این مورد، کاملاً طبیعی بود که حالت عکس برداری یا فوتو مد (Photo Mode) در Marvel’s Spider-Man وجود داشته باشد؛ حالتی که در Marvel’s Spider-Man 2 بازگشته است.

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی پست اخیر وبلاگ PlayStation را به فوتو مد بازی مرد عنکبوتی 2 اختصاص داده است. با توجه به متن، آن دسته از کاربرانی که Marvel’s Spider-Man و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را تجربه کرده باشند، حین کار با حالت عکس برداری هیچ مشکلی نخواهند داشت؛ زیرا رابط کاربری‌اش با نسخه‌های پیشین مشابه است. با استفاده از دکمه‌های L1 و R1 می‌توان بین برگه‌ها (Tab) سوییچ کرد. همچنین امکان پنهان کردن ابرقهرمان یا دشمنان وجود داشته، کاربر می‌تواند جلوه‌های بصری (مانند دود یا نورهای متحرک) را تغییر داده و هر کدام از لباس‌هایی که آنلاک شده را تن شخصیتش قرار دهد.

قابلیت تغییر Field of View ،Exposure و Depth of Field فراهم شده و کاربران با استفاده از Character Mode می‌توانند یکی از ژست‌های از پین تعیین شده را انتخاب کنند. به این موارد باید استیکرهای قابل تغییر (جابجایی استیکر و تغییر اندازه آن)، امکان پنهان سازی رابط کاربری، تغییر نور و برگرداندن تنظیمات به حالت پیش فرض را اضافه کرد. در ضمن، Action Figure Mode هم در دست توسعه بوده و به کاربران اجازه می‌دهد اندازه ابرقهرمان را کوچک کرده و او را کنار موارد متعددی قرار داده و عکس را ثبت کند. تاریخ انتشار این قابلیت فعلاً مشخص نیست.

بازی مرد عنکبوتی 2 هم اکنون برای پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا