شایعه: شما می‌توانید در Marvel’s Spider Man 2 میان مایلز و پیتر سوییچ کنید

دو ابر قهرمان برای یک هدف واحد

شایعه جدید بازی Marvel's Spider-Man 2

شایعات و اخبار همیشه مقام پررنگی در دنیای بازی‌های ویدیویی داشته و دارند. جدیدترین شایعه مربوط به بازی انحصاری پلی استیشن یعنی Marvel’s Spider- Man 2 است که اگر حقیقت داشته باشد، می‌تواند چیزهای بسیاری را تغییر دهد.

ماه گذشته و طی مراسم PlayStation Showcase در سپتامبر، استودیو Insomniac Games همه را شگفت زده کرد و بازی‌های خارق‌العاده‌ای را برای طرفداران معرفی کرد. همانطور که طی این مراسم مشاهده شد، آن‌ها نه تنها درحال توسعه بازی Wolverine و لوگان با آن‌ها چنگال‌های تیز و دل‌ربایش هستند، بلکه بازی Marvel’s Spider-Man 2 با تریلری گرچه کوتاه، ولی دل‌نشین معرفی شد.

همانطور که پیش‌تر گفتیم، تریلر کوتاه بود و چیز زیادی برای ما در بر نداشت، بااین حال اینگونه به‌نظر می‌رسد که ما شاهد هر دو مرد عنکبوتی خود یعنی پیتر پارکر و مایلز مورالس در این بازی خواهیم بود که در برابر ونوم صف آرایی می‌کنند و به‌نظر قرار است شاهد فورران آدرنالین در رگ‌های خود باشیم. طبق شایعات اخیر، برخی طرفداران مطلع از این بازی ادعا کرده‌اند که شما می‌توانید در این بازی میان پیتر و مایلز سوییچ کنید که می‌تواند مسیری خارق‌العاده برای بازی Marvel’s Spider-Man 2 به‌طور کلی دنیای مرد عنکبوتی باشد.

به گفته شخصی در توییتر با نام Hunter و به نقل از وبسایت TheIlluminerdi، کاربران در بازی Marvel’s Spider-Man 2 می‌توانند آزادانه از میان پیتر و مایلز یکی را انتخاب کرده و از قدرت‌‌های متفاوت آن‌ها بهره ببرند. لازم به ذکر است که این خبر به هیچ عنوان رسمی نبوده و تنها در حد شایعه است، بااین حال ممکن است که استودیو Insomniac Games رویه‌ای مانند بازی Ratchet and Clans: Rift Apart را پیش گرفته و کاربر بتواند پیشرفت خود را به اشتراک بگذارد و در سوی دیگر ممکن است بتوان این بازی را به حالت Co-Op پیش برد که می‌تواند فوق‌العاده جذاب باشد.

البته نباید دیگر روی سکه را نادیده گرفت و وجود این دو شخصیت در یک بازی می‌تواند داستانی ناقص را به کاربران ارائه داده و فقدان تمرکز مستقیم روی یک شخصیت آن را تبدیل به داستانی نیمه کاره کند. بااین حال نگاه داشتن به این رویه خالی از لطف نیست. نظر شما چیست؟ حضور مایلز و پیتر در یک صحنه برای شما جذاب است؟ آیا از این ایده حمایت می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا