اسکین های رایگان Marvel’s Avengers را به مناسبت تولد این بازی دریافت کنید

۳ اسکین MCU را به رایگان دریافت کنید

اسکین های رایگان Marvel’s Avengers را به مناسبت تولد این بازی دریافت کنید نریمان هروی ۲ ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
اسکین های رایگان Marvel's Avengers

اسکوئر انیکس به مناسبت سالگرد انتشار بازی، اسکین های رایگان Marvel’s Avengers را به دارندگان این بازی اهدا می‌کند.

اسکوئر انیکس و کریستال داینامیکز دومین سالگرد عرضه بازی Marvel’s Avengers را جشن می‌گیرند و به همین دلیل ۳ اسکین از این بازی را به رایگان تقدیم کاربران بازی می‌کنند. این بازی از زمان عرضه تا الان اسکین‌‌های زیادی داشته است و حالا هم طرفداران فیلم‌های مارول می‌توانند این اسکین‌ها را بدون پرداخت هزینه اضافی دریافت کنند و از آنان لذت ببرند.

الان زمان سالگرد عرضه بازی Marvel’s Avengers است و بازیکنان تا روز ۱۵ سپتامبر (مصادف با با ۲۴ شهریور) می‌توانند مزایای ویژه‌ای مثل افزایش XP و دریافت دراپ‌‌ها برخوردار شوند و حتی آیتم‌های پولی بازی را با تخفیف بخرند و شما هم اگر هنوز این بازی را شروع نکردید، الان زمان خوبی برای تجربه کردن آن به حساب می‌آید.

همان گونه که که گفتیم این مزایا تا روز ۱۵ سپتامبر به قوت خود باقی‌اند ولی اسکین های رایگان Marvel’s Avengers قرار است تا روز ۱ اکتبر (مصادف با روز ۹ مهر) قابل دریافت باشند. بازیکنان می‌توانند زره کارکتر ثور را از اولین فیلم Thor، لباس مبارزه کاپیتان آمریکا از فیلم Avengers و لباس کلاسیک مرد آهنی از فیلم Iron Man 2 را به رایگان دریافت کنند. این ۳ اسکین می‌توانند جایزه خوبی برای کسانی که به فیلم‌های یونیورس سینمایی مارول علاقه دارند را راضی کنند.

از زمان عرضه‌ بازی، سازندگان حساب ویژه‌ای روی انتشار اسکین‌هایی با الهام از فیلم‌های مارول باز کردند و در کنار راضی کردن کسانی که به کامیک بوک‌‌های کارول علاقه دارند نیز به خواسته طرفداران فیلم‌ها هم چراغ سبز نشان داده‌اند. در واقع این اسکین‌‌ها به نحوی بیشتر نسبت به اسکین‌‌های تابستانی که چندان هم طبق عرف نبودند، طرفدار پیدا کردند و انتظار هم می‌رود که اسکین‌‌های سینمایی بیشتری را دیر یا زود در این بازی مشاهده کنیم.

بازی Marvel’s Avengers در حال حاضر روی پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و گوگل استدیا عرضه شده است.

نظر شخصی شما در مورد اسکین های رایگان Marvel’s Avengers چیست؟ فکر می‌کنید این مزایا و اسکین‌‌ها بهانه خوبی برای امتحان کردن بازی به شمار می‌رود؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا