1%
  • 0/10

آیا استودیو مارول مشغول توسعه اسپین آفی از فیلم اترنالز است؟

انیمیشن سریالی دیگری در راه است!!

آیا استودیو مارول مشغول توسعه اسپین آفی از فیلم اترنالز است؟ ۲ ۲۴ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلم اترنالز

بر اساس شایعه‌ای که به‌تازگی مطرح شده، استودیو مارول قصد دارد بیشتر در حوزه انیمیشن فعالیت کند و به‌همین خاطر مشغول توسعه اسپین آف انیمیشنی از فیلم اترنالز است.

در حالی که پروژه‌های انیمیشنی استودیو مارول در سال ۲۰۲۳ تا حد زیادی به حاشیه رانده شدند، کار روی عناوین مورد انتظاری از جمله X-Men 97 ،What If ،Your Friendly Neighborhood Spider-Man و Marvel Zombies همچنان ادامه دارد. طبق گزارش‌های رسمی، داستان‌های مولتی‌ورسی الهام گرفته شده از مجموعه کمیک محبوب وات ایف از همین حالا برای فصول سوم و چهارم تمدید شده و مجموعه چهار قسمتی مارول زامبی نیز مجوز درجه سنی بزرگسال (TV-MA) را دریافت کرده است.

خوشبختانه پیشروی مارول در عرصه انیمیشن تنها به این چند پروژه ختم نمی‌شود، چراکه چند روز پیش حین اکران آزمایشی دو قسمت ابتدایی فصل دوم وات ایف، مارول از پروژه دیگری با نام Eyes of Wakanda رونمایی کرد. اینطور که پیداست، موفقیت مجموعه تلویزیونی وات ایف و استقبال طرفداران از سایر پروژه‌ها مشوق مارول برای ادامه دادن بوده‌اند، زیرا به‌گفته دنیل ریچمن (Daniel Richtman)، این‌بار مارول قصد دارد اسپین آف انیمیشنی فیلم اترنالز را بسازد. در گزارش او اینگونه آمده است:

گروهی مخفی از موجودات کیهانی باستانی که مخفیانه روی زمین زندگی می‌کنند، بدون اینکه توسط انسان‌ها کشف شوند، تلاش می‌کنند تا از جهان محافظت کنند. آنها خود را درگیر یک نبرد کیهانی می‌یابند که می‌تواند سرنوشت جهان را برای همیشه تغییر دهد.

گروهی مخفی از موجودات کیهانی باستانی یادآور قهرمانان قدرتمندی است که دو سال پیش در فیلم Eternals دیدیم. بنابراین اگر گمانه‌زنی‌ها درست باشند، می‌توانیم در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد روایت شدن داستان پیشینه سلستیال‌ها باشیم. البته در دنیای مارول، گروه معروف دیگری هم وجود دارد که متشکل از موجودات کیهانی باستانی است. این گروه ناانسان‌ها نام دارند و علاوه‌بر کمیک، در دنیای لایو اکشن نیز دیده شده‌اند. برای کسانی که نمی‌دانند، بعد از کنسل شدن فیلم سینمایی Inhumans، شبکه ABC سریالی هشت قسمتی از آن ساخت که افتضاح به تمام معنا بود. خوشبختانه نویسندگان سریال Agents of S.H.I.E.L.D توانستند این گروه معروف را به خوبی در فصل سوم به تصویر بکشند و تاحدودی فاجعه هشت قسمتی Inhumans را جبران کنند.

با توجه به اینکه مارول هیچ واکنشی به صحبت‌های دنیل ریچمن نشان نداده، باید صبر کنیم و ببینیم که کدامیک از گروه‌های باستانی دنیای مارول دوباره بازخواهند گشت، گروه اترنالز یا خانواده سلطنتی ناانسان‌ها.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments