1%
  • 10/10

درجه سنی فیلم Deadpool 3 تغییر کرد؟

خبرساز شدن آمار رسمی جدید!!

درجه سنی فیلم Deadpool 3 تغییر کرد؟ ۲۲ ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
درجه سنی فیلم Deadpool 3

در حالی که بی‌صبرانه منتظر دومین تریلر هستیم، آمار رسمی جدیدی منتشر شده و از تغییر کردن درجه سنی فیلم Deadpool 3 خبر داده است.

از وقتی استودیو مارول خبر ساخت قسمت پایانی سه‌گانه ددپول را تایید کرد، بسیاری از طرفداران کنجکاو بودند که آیا این فیلم به‌شدت مورد انتظار مثل دو قسمت قبلی از درجه سنی بزرگسال برخوردار خواهد بود یا خیر. در حالی که کوین فایگی (Kevin Feige) قاطعانه معتقد بود فرانچایز سینمایی پانزده ساله‌اش به جهش‌یافته نامیرای پرچونه دنیای مارول اجازه می‌دهد تا باری دیگر به سبک و سیاق خود در چشمان طرفداران بدرخشد، اما تاثیر پررنگ سیاست‌های عجیب دیزنی در آثار پیشین باعث شده بود تا بسیاری نسبت به تغییر کردن لحن و تن فیلم تردید داشته باشند.

خوشبختانه علیرغم همه نگرانی‌ها، مارول توانست تابوهای دیزنی را بشکند و در گزارشی رسمی روایت شدن داستان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول با درجه سنی بزرگسال را تایید کند. به‌همین خاطر بحث درجه سنی فیلم هیچ کجا مطرح نشد، البته تا ساعاتی پیش، چراکه سازمان طبقه‌بندی و رتبه‌بندی فیلم ژاپن با نام EIRIN به‌تازگی آمار رسمی جدیدی منتشر کرده و در آن از تغییر کردن درجه سنی فیلم Deadpool 3 در کشور ژاپن خبر داده است. طبق این آمار رسمی، داستان مولتی‌ورسی ددپول در سینماهای ژاپن قراره با درجه سنی 15+ (مناسب سنین بالای پانزده سال) و سانسورهای شدید به‌تصویر کشیده بشود.

شایان ذکر است که این فیلم به‌شدت مورد انتظار در سایر کشورها به‌خصوص در ایالات متحده همچنان دارای درجه سنی بزرگسال است و طبق آخرین گمانه‌زنی‌ها قراره یک نسخه PG-13 نیز داشته باشد. البته این موضوع فعلا در حد یک شایعه است و هنوز توسط مارول یا سایر منابع خبری تایید یا تکذیب نشده است.

دومین تریلر فیلم Deadpool & Wolverine چه زمانی منتشر می‌شود؟

متاسفانه هنوز اطلاعات موثقی در این رابطه در دست نیست، اما به‌گفته صفحه توییتر Trailer Tracks که مبنعی موثق و قابل اعتماد است، دومین تریلر در حال آماده سازی است و برای پخش در اوایل ماه می (نیمه اول اردیبهشت) برنامه‌ریزی شده است. همچنین به‌گفته هیئت رده‌بندی فیلم بریتانیا، مدت زمان این تریلر ۱ دقیقه و ۳۴ ثانیه‌ است و به احتمال قوی نسخه کوتاه شده همان تیزری باشد که در جریان مسابقه سوپر بول منتشر شد. با این حال ممکن است شامل برخی سکانس‌های جدید نیز باشد (درست مثل تی وی اسپات ۳۰ ثانیه‌ای که قبل از اولین تیزر منتشر شد و نزدیک شدن ولورین به ددپول را از زاویه دیگری نشان داد).

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

22 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments