1%
  • 8/10

کشته شدن انتقام جویان به دست ددپول در جدیدترین پوستر فیلم Deadpool 3

جان گرفتن یکی از بزرگترین رویداد‌های کمیکی مارول!!

کشته شدن انتقام جویان به دست ددپول در جدیدترین پوستر فیلم Deadpool 3 ۱۴۴ ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
پوستر فیلم Deadpool 3

در حالی که بی‌صبرانه منتظر دومین تریلر هستیم، جدیدترین پوستر فیلم Deadpool 3 توسط طرفداری بااستعداد منتشر شده و کشته شدن انتقام جویان به دست ددپول را به تصویر کشیده است.

بدون شک یکی از بزرگترین آثار مارول، رویداد کراس اوری Deadpool & Wolverine است که ضمن معرفی ددپول به دنیای سینمایی مارول، هیو جکمن (Hugh Jackman) را باری دیگر به نقش ولورین بازمی‌گرداند. در حالی که بسیاری از جزئیات داستان مخفی نگه داشته شده، اما به‌لطف شایعات، گمانه‌زنی‌ها و اولین تیزر تریلرش، کاملا واضح است که این فیلم به‌عنوان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول و همچنین اولین پروژه سینمایی بزرگسال استودیو مارول، قراره یکی از بزرگترین رویدادهای کراس اوری تاریخ سینما باشد و فرانچایز پانزده ساله دنیای سینمایی مارول را از خطر نابودی نجات بدهد.

از آنجایی که اولین تصاویر پشت صحنه و همچنین تیزر تریلر تازه منتشر شده، احتمال روایت شدن داستان فیلم بر اساس مجموعه کمیک به‌شدت محبوب Deadpool Kills The Marvel Universe را مطرح کردند، طرفداری بااستعداد به‌نام rezeren_arts، پوستری جذاب درست کرده و به بهترین شکل ممکن کشته شدن انتقام جویان به دست ددپول را به تصویر کشیده است.

از داستان فیلم Deadpool & Wolverine چه می‌دانیم؟ در حال حاضر اطلاعات موثقی از داستان مولتی‌ورسی قسمت پایانی سه‌گانه ددپول در دست نیست اما به‌لطف افشاگران شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر شده که یکی از آنها به حضور سازمان تناقضات زمانی اشاره دارد. طبق این شایعه، داستان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول زمانی آغاز می‌شود که سازمان TVA از شکل‌گیری جنگ مولتی‌ورسی جدیدی باخبر می‌شوند. آنها به‌منظور مقابله با شورای کانگ، به دنیاهای در حال نابودی سفر می‌کنند و ارتشی از قدرتمندترین قهرمانان را گردهم می‌آورند.

این جزئیات داستانی با گزارش افشاگری دیگر به‌نام کی سی والش (K.C Walsh) نیز مطابقت دارد. به‌گفته او، موبیوس و سایر ماموران سازمان پیرو دستگیری ددپول به جرم دستکاری زمان به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن به گروهی متشکل از قدرتمندترین قهرمانان، از فروپاشی مولتی‌ورس و خط زمانی مقدس دفاع کنند. این موضوع می‌تواند به راحتی تصاویر پشت صحنه‌ای که سال گذشته منتشر شده بود را توضیح دهد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

144 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments