مارول از بازی موبایل Marvel: Future Revolution رونمایی کرد

مقابله در برابر هجوم دشمنان

مارول از بازی موبایل Marvel: Future Revolution رونمایی کرد مهسا سپاهی ۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی

در رویداد PAX East امسال، شرکت مارول از جدیدترین اثر خود که یک بازی جهان‌باز موبایل با نام Marvel: Future Revolution است، رونمایی کرد.

به‌تازگی شاهد برگزاری PAX East بودیم که اتفاقات مهمی در آن افتاد و بازی‌های مختلفی معرفی شدند. یکی از عناوین معرفی شده، بازی موبایل Marvel: Future Revolution بود که توسط شرکت مارول و Netmarble رونمایی شد. طبق گزارش‌های منتشر شده، بازیکنان در این اثر در قالب تیم ابرقهرمانی Omega Flight قرار خواهند گرفت و قابلیت همکاری با همدیگر را خواهند داشت.

داستان بازی جدید شرکت مارول از این قرار است که بازیکنان باید به کمک یک‌دیگر در مقابل هجوم دشمنان مختلف سراسر دنیا ایستادگی و با آن‌ها مبارزه کنند تا جلوی اهداف آن‌ها را بگیرند و از جهان دفاع کنند. حضور تعدادی قهرمان قابل بازی در این بازی موبایلی تایید شده است که مرد عنکبوتی، کاپیتان آمریکا، کاپیتان مارول و دکتر استرنج شامل آن‌ها هستند. همچنین به‌ لطف جهان‌ باز بودن این اثر، چندین دنیای مختلف مثل Xanderth و Sakaar در آن وجود دارد.

بازی Marvel: Future Revolution قرار است قابلیت شخصی‌سازی کاراکترها را برای کاربران فراهم کند و پوشش‌های مختلفی برای شخصیت‌های مختلف در نظر گرفته می‌شود. داستان بازی توسط نویسنده‌ی کمیک‌های مارول Marc Sumerak نوشته شده که در داستان عنوان Marvel Ultimate Alliance 3 هم همکاری داشته است. هنوز تاریخ انتشار این بازی جهان‌باز اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا