1%
  • 0/10

آیا پوستر جدید The Marvels به همسر کاپیتان مارول اشاره دارد؟

یک بازیگر کره‌ای نقش همسر کارول را ایفا می‌کند

آیا پوستر جدید The Marvels به همسر کاپیتان مارول اشاره دارد؟ ۱ ۱۲ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
همسر کاپیتان مارول

استودیو مارول اخیراً پوستر جدید The Marvels را منتشر کرده که ظاهراً همسر کاپیتان مارول را با لباس سلطنتی به تصویر می‌کشد.

دومین اقتباس کاپیتان مارول ساخته شده و طی هفته‌های آینده با نام The Marvels اکران می‌شود. دلیل انتخاب چنین نامی را باید در فیلمنامه جستوجو کرد. کارول دنورز در ماجراجویی جدیدش تنها نبوده و دو ابرقهرمان دیگر، یعنی میس مارول (Ms Marvel) و مونیکا رمبئو همراهی‌اش می‌کنند. آن‌ها باید مقابل دار بن بایستند که مچ بندی شبیه به کاملا خان داشته و بدنبال انتقام است.

یکی از بازیگران جدیدی که در The Marvels حضور دارد، پارک سئو جون (Park Seo-joon) است. مارول تنها فاش کرده جون بعنوان شخصیتی جلوی دوربین آمده که یک متحد برای کاپیتان مارول به شمار می‌رود. استودیوی آمریکایی حتی نام این شخصیت را فاش نکرده است. با این حال، چند منبع غیررسمی مدعی شده‌اند بازیگر کره‌ای نقش شاهزاده یان را بر عهده دارد که همسر کارول دنورز است. آن‌ها در گذشته ازدواج کرده بودند و در جریان اتفاقات قسمت دوم بار دیگر با هم ملاقات می‌کنند.

مارول اخیراً پوستر جدید فیلم The Marvels را در فضای مجازی منتشر کرده که شخصیت‌های مختلف را نشان می‌دهد. نکته جالب تصویر، پارک سئو جون بوده که لباسی سلطنتی به تن داشته و طبق شایعه‌ها، همسر کاپیتان مارول است. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

اگر شایعه‌ها حقیقت داشته باشند، شاهزاده یان به سیاره‌ای تعلق دارد که مردمش از طریق آواز خواندن با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند. در ضمن، مری لیوانوس (Mary Livanos) از تهیه کنندگان فیلم The Marvels بوده و در یکی از مصاحبه‌های خود به نکته جالب توجهی اشاره کرد. او گفت رابطه غافلگیرکننده‌ای میان کارول دنورز و شخصیتی که نقشش را پارک سئو جون ایفا می‌کند برقرار است.

در انتها، لازم به ذکر است The Marvels از تاریخ ۱۹ آبان سال جاری (مصادف با ۱۰ نوامبر) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments