#مهسا_امینی

استودیو مارول به‌دنبال بازیگری جدید برای ایفای نقش ژنرال راس در فیلم Thunderbolts است

ظهور رد هالک

ژنرال راس در Thunderbolts

با اینکه رونمایی از اعضای گروه Thunderbolts یکی از بهترین سورپرایزهای استودیو مارول در رویداد D23 Expo به‌شمار می‌رود، اما متاسفانه جای خالی رهبر گروه، یعنی ژنرال راس به‌وضوح احساس می‌شد.

همانطور که بسیاری از طرفداران به یاد می‌آورند، ویلیام هرت (William Hurt)، ستاره پیشکسوتی که در فیلم The Incredible Hulk برای اولین بار در قامت ژنرال تاندربولت راس ظاهر شده بود، اوایل سال جاری بر اثر سکته قلبی درگذشت و سرنوشت این شخصیت مهم را در هاله‌ای از ابهام قرار داد. با این حال به نظر می‌رسد استودیو مارول به‌دنبال بازیگری جدید برای ایفای نقش ژنرال راس در فیلم Thunderbolts است، زیرا گزارش جدیدی که به‌تازگی از سوی جف اسنایدر (Jeff Sneider) منتشر شده ادعا می‌کند که کوین فایگی (Kevin Feige) ستاره مشهور و کار کشته‌ای را برای این نقش در نظر دارد.

اگرچه اسنایدر اظهار داشت که مارول دیر یا زود حرفش را انکار خواهد کرد، اما همچنان تایید کرد که هریسون فورد (Harrison Ford) انتخاب اصلی استودیو برای جان بخشیدن به این شخصیت مهم در فیلم Thunderbolts بوده است.

می‌دانم مارول دیر یا زود حرف من را انکار خواهد کرد ولی باز هم می‌گویم، منابع متعددی نشان داده‌اند که هریسون فورد مدت‌هاست که انتخاب اصلی استودیو برای نقش ژنرال تاندربولت راس در فیلم Thunderbolts بوده است.

اسنایدر ادامه داد و حدس زد که هریسون فورد ممکن است نسبت به پذیرش این پیشنهاد بزرگ مردد باشد، او در حال حاضر سخت مشغول فیلمبرداری پنجمین فیلم ایندیانا جونز است و به‌دلیل احترام زیادی که برای ویلیام قائل است، شاید از قبول کردن نقش خودداری کند.

معمولا پیش نمی‌آید که مارول به فکر جایگزین کردن بازیگرهایش بیوفتد، اما زمانی که یکی از چهره‌های معروف دنیای سینمایی مارول از دنیا می‌رود، استودیو با تصمیم سختی مواجه می‌شود که یا باید راهی برای تعریف داستان مورد نظر خود پیدا کند یا به‌نحوی با آن شخصیت خداحافظی کرده و به راهش ادامه بدهد. البته این اولین باری نیست که در سال‌های اخیر، رئیس استودیو مارول با چنین تصمیمی مواجه می‌شود، زیرا به‌دلیل بازی بی‌نظیر چدویک بوزمن (Chadwick Boseman) در نقش بلک پنتر، تصمیم گرفتند هیچ بازیگری را جایگزین او نکنند و در عوض به‌نحوی داستان شخصیت تچلا را در دنیای سینمایی مارول به سرانجام برسانند.

در این مرحله، اگر قرار باشد بازیگر جدیدی به شخصیت ژنرال تاندربولت راس جان ببخشد، مارول می‌تواند چند مسیر متفاوت را در پیش بگیرد. اولین گزینه، توسعه بیشتر وفاداری راس به توافقات سوکوویا و تشکیل تیم Thunderbolts به‌عنوان گروهی است که خارج از قوانین خودش عمل می‌کند. فیلم Captain America: Civil War به‌وضوح نشان داد که توافقنامه سوکوویا چگونه می‌تواند مانع از نجات دادن دنیا و فعالیت ابرقهرمانان شود، بنابراین راس ممکن است به شکل‌دهی تیم پشتیبان مخصوص به خود دست بزند تا درصورت از کنترل خارج شدن هرج و مرج بتواند اوضاع را تحت کنترل خود دربیاورد. از طرف دیگر، فیلم Thunderbolts این پتانسیل را دارد تا ژنرال راس را به‌عنوان رد هالک (Red Hulk) وارد بازی کند. تبدیل شدن راس به هالکی خشمگین چیزی است که طرفداران برای مدتی طولانی انتظارش را می‌کشند و عوض شدن بازیگر آن می‌تواند بهترین فرصت برای تحقق این رویای دیرینه باشد.

فیلم مورد انتظار Thunderbolts در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا هریسون فورد با پیشنهاد مارول موافقت خواهد کرد؟ شما چه بازیگری را برای این نقش مناسب می‌دانید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا