لوازم سریال The Punisher به حراج گذاشته شده‌اند!

جای نگرانی نیست

لوازم سریال The Punisher

استودیو مارول به واسطه یک پست در شبکه اجتماعی اینستاگرام از برگزاری یک حراجی آنلاین برای فروش لوازم سریال The Punisher خبر داده است.

استودیو مارول هر از چند گاهی لوازم فیلم‌ها یا سریال‌های خود را در قالب حراجی‌های آنلاین فروخته و درآمد حاصل از آن را به خیریه می‌دهد؛ برای مثال، آن‌ها در اکتبر سال جاری میلادی سپر کاپیتان آمریکا که برای فیلمبرداری صحنه‌های Avengers: Endgame مورد استفاده قرار گرفت را برای فروش گذاشته تا علاقه‌مندان بتوانند قیمت‌های پیشنهادی خود را ارائه دهند. بد نیست بدانید سپر مزبور ۶۰ سانتی متر قطر و حدودا ۸ سانتی متر ضخامت دارد. سپر همچنین دو لایه داشته که لایه اول فوم با تراکم بالا و لایه دوم آلومینیوم است. در ضمن، سپری که به فروش گذاشته شده همانی است که برای صحنه‌های غیراکشن مورد استفاده قرار گرفت.

در حالی که مدت زیادی نمی‌گذرد، مارول یک حارجی آنلاین دیگر را راه‌اندازی کرده و اینبار لوازم سریال The Punisher را به فروش گذاشته است. با توجه به توضیحاتی که ارائه شده، بیش از ۳۰۰ وسیله مختلف اعم از لباس‌ها، سنگ قبر دیوید میکرو لیبرمن، کلاه موتورسواری Dogs of Hell، شمش‌های طلای دانی چاوز، تابلوها و تلفن‌های همراه هم اکنون قابل‌خرید هستند. لیست کامل لوازم و قیمت پیشنهادی آن‌ها در وب سایت رسمی مارول قابل‌مشاهده است. افرادی هم که خارج از کشور بوده و خواهان خرید هر کدام از لوازم هستند، می‌توانند به واسطه همین آدرس اقدام کنند.

خواندن پاراگراف‌های بالا احتمالا برای برخی از طرفداران پانیشر نگران‌کننده باشد. آن‌ها ممکن است گمان کنند مارول نمی‌خواهد The Punisher را ادامه دهد و به همین دلیل، در حال فروش لوازم مورد استفاده در ساختش است. با این حال، باید گفت فروش لوازم یک فیلم یا سریال به هیچ وجه ربطی به ساخت ادامه یا رها شدنش ندارد. دست‌اندرکاران در صورت نیاز می‌توانند لوازم مورد نیاز را در سریع‌ترین زمان ممکن تهیه کنند.

The Punisher اسپین آفی برای Daredevil بود که بین نوامبر ۲۰۱۷ الی ژانویه ۲۰۱۹ از طریق نتفلیکس منتشر شد. این اثر جان برنثال (Jon Bernthal) را در نقش خود داشته و طی دو فصل نقدهای متنقاضی را از سوی منتقدان دریافت کرد. با این حال، طرفداران مشتاقی دارد که شدیدا منتظر بازگشت پانیشر هستند. طی هفته‌های گذشته شایعه‌های زیادی پیرامون تجدید دیدار با نسخه چارلی کاکس (Charile Cox) دردویل شنیده شده اما تا به این لحظه هیچ کدام از منابع غیررسمی اشاره‌ای به فرانک کسل نداشته‌اند.

مارول در سال ۲۰۱۳ میلادی یک قرارداد امضا کرد و به واسطه آن امتیاز نسخه لایو اکشن تعدادی از شخصیت‌های خود مانند دردویل، جسیکا جونز و پانیشر را به نتفلیکس داد. سرویس استریم آمریکایی هم سریال‌هایی را بر اساس کاراکترهای مزبور تولید و منتشر کرد. قرارداد مزبور در سال ۲۰۱۹ به انتها رسید اما نتفلیکس بنا به دلایلی ترجیح داد امتیاز استفاده از شخصیت‌های مزبور را به مدت دو سال نگه دارد. با فرا رسیدن فوریه ۲۰۲۱، مدت زمان دو سال به انتها رسید تا مارول صاحب امتیاز شخصیت‌ها باشد. بدین ترتیت، طرفداران می‌خواهند ببینند استودیو آمریکایی چه تصمیمی در قبالشان اتخاذ می‌کند.

در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، منابع غیررسمی تاکید دارند دردویل در فیلم سینمایی Spider-Man: No Way Home حاضر است. طبق گفته آن‌ها، حضور او به عنوان مت مورداک بوده و نباید انتظار مبارزه‌ش در کنار شخصیت‌های اصلی داستان را داشته باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا