1%
  • 0/10

کارگردان بتلفیلد از شرکت الکترونیک آرتز جدا شد

ترک ناگهانی

کارگردان بتلفیلد از شرکت الکترونیک آرتز جدا شد ۰ ۰۷ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
کارگردان بتلفیلد

مارکوس لتو، کارگردان بازی جدید بتلفیلد به تازگی از استودیوی ریج لاین گیمز و شرکت الکترونیک آرتز جدا شده است.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت الکترونیک آرتز با همکاری استودیو دایس و دیگر بازی‌سازهای خود در حال ساخت بازی جدید بتلفیلد است. البته، این عنوان هنوز به طور رسمی معرفی نشده و در سکوت خبری روند توسعه خود را پشت سر می‌گذارد.

در واقع، استودیوی دایس وظیفه ساخت بخش چندنفره بازی را برعهده دارد و این در حالی است که استودیوی ریج‌لاین گیمز نیز مشغول توسعه بخش داستانی و تک‌نفره آن است. در همین راستا، گزارش اخیر یکی از اینسایدرها به نام DannyonPc نشان می‌دهد که مارکوس لتو، کارگردان بخش کمپین بازی بتلفیلد ریج‌لاین گیمز را ترک کرده است.

در حال حاضر جزئیاتی از این جدایی در دسترس نیست. ممکن است که مارکوس لتو شخصا این استودیو را ترک کرده یا شرکت الکترونیک آرتز حاضر به ادامه همکاری او نشده است. از طرفی، شاید استودیوی تازه تاسیس ریج‌لاین گیمز به کلی تعطیل شده و در پی آن، مارکوس مجبور به خدحافظی از الکترونیک آرتز شده است.

بهتر است بدانید که ریج‌لاین گیمز در شهریور ماه سال گذشته تاسیس شد. همزمان با آن، مارکوس لتو، یکی از خالق‌های ارشد سری هیلو، به عنوان کارگردان به این استودیو ملحق شد. حال با گذشت کمتر از دو سال، در حالی که جزئیاتی از این همکاری در دسترس نیست، او استودیوی نامبرده و الکترونیک آرتز را ترک کرده است.

لازم به ذکر است که بازی جدید بتلفیلد هنوز به طور رسمی معرفی نشده، اما شرکت الکترونیک آرتز در گزارش مالی سه ماهه اخیر خود اعلام کرده که این عنوان در سال ۲۰۲۵ میلادی روانه بازار می‌شود. انتظار می‌رود که بازی در دسترس کاربرهای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و رایانه شخصی قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments