نتفلیکس سریال Manifest را برای فصل چهارم تمدید کرد

هواپیمای که نتفلیکس از سقوط کنسلی نجاتش داد

فصل چهارم مانیفست تمدید شد

نتفلیکس بار دیگر جور دیگر شبکه‌ها را به دوش می‌کشد و سریالی که کنسل شده بود را برای یک فصل دیگر و با قسمت‌های بیشتر تمدید می‌کند.

اگر از طرفداران سریال مانیفست باشید، می‌دانید که این سریال توسط شبکه تلویزیونی NBC کنسل شده، اما خوشحال باشید چون نتفلیکس قرار است آن را برای فصل چهارم و نهایی با ۲۰ اپیزود تمدید کند. موقعیتی که نتلفکیس در اختیار خالقان سریال لیست پرواز قرار داده، به آن‌ها این فرصت را می‌دهد تا داستان‌های به هم ریخته، نفس‌گیر و ناتمامی که در پایان سه فصل قبلی حل نشدند را به نتیجه برسانند.

بلا باجاریا، رئیس تلویزیون جهانی نتفلیکس گفت:

از زمانی که نتلفیکس سریال Manifets را در ماه ژوئن تمدید کرد، محبوبیتش بین مخاطبان‌مان به ما اثبات شد. جف ریک (Jeff Rake) و تیمش با طراحی فصلی رازآلود و فریبنده، بینندگان سراسر دنیا را میخکوب کردند و اینبار می‌خواهند شانسی دوباره به سریال بدهند. ما هم هیجان‌زده هستیم که ببینم سازندگان با قسمت‌های طولانی فصل چهارم چه چیزی برای طرفداران به همراه خواهند آورد.

تمدید فصل چهارم سریال لیست پرواز

او ادامه داد:

داستان پروازی که سال‌ها پیش در تصوارتم شروع شد، زندگی‌ام را درگیر یک سفر هوایی کرده است. هیچوقت در بدترین رویاهایم نمی‌توانستم شور جهانی عشق و حمایت از داستان‌های عاشقانه را تصور کنم. بلکه این شخصیت‌ها و تیم سریال بودند که با تمام تلاش سعی می‌کردند تمام این اتفاقات را زنده کنند. ما با تولید و پایان دادن سریال Manifest می‌توانیم پایانی شایسته به طرفداران هدیه دهیم که لیاقت آن را دارند. از طرف گروه، نویسندگان، کارگردانان و تهیه‌کنندگان از نتفلیکس، برادران وارنر و طرفداران تشکر می‌کنم. شما باعث این همه اتفاقات خوب هستید.

نتفلیکس سریال Manifest را با ۲۰ قسمت برای فصل چهارم و پایانی‌اش تمدید کرد تا داستان مسافران پرواز ۸۲۸ به پایان برسد.

اما صبر کنید، خبرها مدتی پیش طور دیگری بود. اگر به گزارش‌های قبلی نگاهی بیندازیم، می‌بینیم که نتفلیکس با وجود محبوبیت فصل‌های قبلی سریال مانیفست، از گرفتن امتیاز و پخش آن خودداری می‌کرده، منتهی در گزارشات اخیر می‌بینیم که پیشنهادات بین این دو از سر گرفته شده و به توافق نزدیک‌تر می‌شوند. جف ریک هم در مواجعه‌اش با طرفداران به آن‌ها گفت که تسلیم نشوند.

ریک از همان اول قصد تولید شش فصل از سریال لیست پرواز را در ذهنش داشت، اما در نهایت شش فصل سریال را توانست به سه فصل و ۲۰ قسمت فصل آخرش کاهش دهد. سریال Manifest در سپتامبر ۲۰۱۸ منتشر شد، منتهی از مسیرش منحرف و با مسافران و خدمه‌اش ناپدید می‌شود.

زمانی که خبر از ناپدید شدن این هواپیما رسانه‌ای می‌شود، برای چند سال همه فکر می‌کنند تمام خدمه و مسافرانش از دنیا رفتند، اما مسافران سعی می‌کنند در این چند سال زنده بمانند و به زندگی برگردند. هرچند، به زودی متوجه می‌شوند که رفتار آن‌ها و عزیزانشان دیگر مانند روزهای قبل نیست. این چالش بین آن‌ها زمانی پیچیده‌تر و مشکل‌تر می‌شود که نماهایی از آیند که به آن «فراخوانی» می‌گویند را می‌بینند.

نظر شما درباره تمدید شدن فصل چهارم سریال مانیفست در نتفلکیس چیست؟ لطفا دیدگاه‌تان را بنویسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا